реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 28 ТРАВНЯ – 3 ЧЕРВНЯ
29.05.2018
127

Тиждень з 28 травня по 3 червня буде досить контрастним. Напрочуд позитивні періоди чергуватимуться з несприятливими, і навіть катастрофічними. Нові перспективи, швидке вирішення проблем, романтика – з одного боку. І небезпека серйозних конфліктів з близькими та навіть катастроф – з іншого.

Овен

Тиждень принесе творче натхнення, а ось побутові питання будуть насилу вирішуватися. Сконцентруйтеся на головному, а другорядні справи трохи почекають. Свою стрімкість і войовничість краще притримати до четверга, хоча, на перший погляд, вона може надавати вам особливого шарму. В кінці тижня скоротіть робочий день до розумного мінімуму. Задумайтесь про відпустку, саме час бронювати тур, або хоча б вибрати напрямок. У вихідні спробуйте відпочити від домашніх турбот.

Телець

Не спіть і не лінуйтеся. Будьте напоготові – ваша удача ходить зовсім поруч. Треба тільки проявити свої кращі якості. На роботі настають сприятливі зміни, з’явиться можливість кар'єрного росту. Зараз не варто починати нові проекти, краще направити свої сили на наведення порядку в справах і зв'язках.

Близнюки

Цей тиждень може вас багато чому навчити. Вам доведеться пересилити себе і звільнитися від ряду комплексів, які ускладнювали життя. Ви відчуєте радість і повноту життя та натхнення. У справах на вас чекають великі успіхи. Тиждень вдалий для здобуття додаткового джерела доходу. Вам вдасться втілити найсміливіші плани. У п'ятницю багато проблем вирішаться самі по собі, бажане саме піде до вас в руки. Користуйтесь моментом.

Рак

На цьому тижні вам просто необхідно стати конструктивними і зібраними. Головне – вибрати правильну стратегію і спокійно реагувати на події, що відбуваються. Успіх обов'язково прийде, якщо ви будете виконувати все, що обіцяли. Серйозно ставитеся до ділових пропозицій. Допомога друзів і рідних на цьому тижні виявиться необхідною і своєчасною. У четвер бажано зібратися з думками і скласти план дій на найближчий місяць.

Лев

Навіть якщо вам дуже захочеться, не варто змінювати роботу на цьому тижні. Не зависайте у стані заниженої самооцінки і невдоволення світом. Ви ще встигнете взяти реванш. У вівторок спробуйте відкинути спокусливі ілюзії, подивіться на ситуацію, що склалася, з реалістичних позицій. Четвер вдалий і сприятливий для особистого життя. У неділю будьте обережні, вас можуть підвести і змусити страждати уявні друзі.

Діва

На цьому тижні вам буде досить складно переключатися з вирішення своїх проблем на проблеми оточуючих людей. Не варто плутати роботу і дружбу: можна легко залишитися і без бізнесу, і без друзів. У вівторок намагайтеся не спілкуватися з людьми, які не викликають у вас почуття симпатії. У вихідні дні не виключені проблеми, пов'язані з підростаючим поколінням. У суботу варто відправитися за місто.

Терези

На цьому тижні прибережіть свої сили, надайте оточуючим можливість самим вирішити свої проблеми. У ділових партнерів можуть змінитися плани у сприятливу для вас сторону, однак це призведе до додаткового клопоту. Старі проекти почнуть поступово розвиватися. У вихідні можливі суперечки в родині і конфлікти на побутовому ґрунті. Спробуйте не вихлюпувати емоції, тримайте їх під контролем.

Скорпіон

У найближчі дні буде особливо важлива ваша усмішка і позитивний настрій. У вас може з'явитися можливість втілити в реальність давні плани і задуми. Не соромтеся проявляти активність та рішучість, застосовувати свої організаторські здібності на практиці. Відносини в колективі стануть ближчими і кращими. Вчіться не лише сумлінно працювати, а й повноцінно відпочивати. Якщо є можливість, вирушайте на море, або хоча б на берег озера. Плавайте, засмагайте і розслабляйтеся. Подорожі обіцяють масу приємних вражень.

Стрілець

На цьому тижні насолоджуйтеся, пливучи за течією, відпочивайте. При цьому ви можете несподівано для себе опинитися в елітарному колі. Однак не варто сліпо довіряти думці інших людей, прислухайтеся краще до власної інтуїції. Базу для міцного фундаменту майбутніх успіхів краще закладати самостійно, ні на кого не розраховуючи.

Козеріг

У середу краще не планувати нічого серйозного. Якщо постане питання про понаднормову роботу – бажано не відмовлятися, але перед цим важливо реально оцінити свої можливості. Четвер може обдарувати вас важливою інформацією. Ретельно стежите за розвитком ситуації на роботі, не виключено, що вас можуть підставити. Потрібна особлива уважність при поводженні з документами і паперами.

Водолій

На цьому тижні у вас з'являться непогані шанси досягти успіху в кар’єрі. Для цього необхідна сумлінність і пунктуальність. Не варто спізнюватися та перекладати свої обов'язки на інших. У вихідні не забудьте відвідати рідних – їм необхідна ваша увага. Зірки радять з'їздити на дачу всією сім'єю.

Риби

Тиждень обіцяє бути яскравим, якщо не за результатами вашої діяльності, то, як мінімум, за своїм емоційним напруженням. Зараз саме час відкинути обридлі справи і відправитися на пошуки нових вражень. Особливо вдалим для цього днем може виявитися вівторок. У суботу бажано проявити обачність і такт. У цей день небезпечно сваритися, потім буде вкрай важко досягти примирення.

ЗА ТЕМОЮ