реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 27 БЕРЕЗНЯ – 2 КВІТНЯ
27.03.2017
140

Цього тижня необхідно правильно спланувати свої дії, аби все встигнути. Записуйте у блокнот що вам необхідно зробити – це допоможе уникнути перевантажень. Також слідкуйте за своїм здоров’ям, адже різкий перепад температури може викликати різні захворювання.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Ви у прекрасній формі та готові до фізичних навантажень, але не потрібно вимагати інших пристосовуватися до вашого ритму. У понеділок не спіткніться об старі граблі. Робіть тільки те, за що вам заплатять. Важливі ситуації контролюйте самі, оскільки «так» або «ні» повинні сказати саме ви. Сприятливі дні: 29, 30. Будьте уважні: 27 березня.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Розпочніть понеділок зі складання плану дій на тиждень, тоді ваші справи будуть набирати обертів. Вам необхідно подвоїти зусилля, якщо хочете повернути втрачене. Четвер і п'ятницю необхідно провести у гарному оточенні. Сприятливі дні: 30 та 31 березня. Будьте уважні: 2 квітня.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Використовуючи свій багаж знань, ви маєте всі шанси домогтися успіху в бажаному напрямку. Заробляйте на своєму захопленні. Четвер і п'ятниця – вдалі дні для практичних справ, маєте шанси отримати все, що хочете. Вихідні дні є ідеальним часом для корисного взаємного обміну, але виключіть алкоголь та намагайтеся не захворіти. Сприятливі дні: 29 березня, 1 квітня. Будьте уважні: 2.

Рак (22 червня – 23 липня)

Свобода дій – ваш девіз цієї весни. Відкладіть непотрібні справи та займайтеся організаційними питаннями. Необхідно зменшити навантаження! Важливі зустрічі проведіть на початку тижня. Відвідування салону краси, покупки одягу і, особливо, прикрас додадуть вам оптимізму. У вихідні готуйтеся слухати та давати поради. Сприятливі дні: 30 та 31. Будьте уважні: 27 березня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Беріть участь у цікавих справах та обговореннях. Не укладайте угоди в понеділок – це може призвести до збитків. Вдалий день для нової справи – середа. У вихідні можна розслабитися, переглянути гардероб, а також купити приємні дрібниці. Сприятливі дні: 30 березня, 1 квітня. Будьте уважні: 28.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Остерігайтеся конфліктів у понеділок, вони можуть серйозно вплинути на ваші плани. Вам буде неймовірно щастити у середу, але спочатку доведеться переступити через упередження або сором. Особисті відносини потрібно зміцнювати подарунками та увагою. Сприятливі дні: 29 березня, 1. Будьте уважні: 2 квітня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Погоджуйтеся на умови, які пропонують ділові партнери або кохана людина. Добре все, що робиться швидко. Ваш девіз – прийшов, побачив, переміг. Можна вдало вирішити питання з керівниками та спонсорами у четвер. А от у суботу вам буде щастити в поїздках. Не відключайте засоби зв'язку, адже щось може зажадати термінової реакції. Сприятливі дні: 27 та 30. Будьте уважні: 29 березня.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Цієї весни необхідно слідкувати за своїм здоров’ям. Бережіть голову, не допускайте перевантажень, а також стежте за тиском. Важливо швидко усвідомити, які труднощі вас очікують та вирішити їх. У кар'єрі – гарний час для зміни діяльності. Готуйте на середу справи, які вимагають особливої сміливості. Суботу присвятіть спілкуванню. Продумайте свої плани та майбутні витрати на квітень. Сприятливі дні: 29, 30 березня. Будьте уважні: 31.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Йдучи на роботу в понеділок – перевірте крани та електроприлади. До середи контакти з протилежною статтю будуть корисні та приємні, а зі своєю другою половинкою можливі конфлікти. Нову справу розпочніть в четвер. Вихідні проведіть у спілкуванні, зустрічі зі старими друзями. Сприятливі дні: 29 березня, 1 квітня. Будьте уважні: 2.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Не допускайте розладу та конфліктів у родині. Створіть комфортну атмосферу в будинку. Витрачайте гроші на подарунки близьким, побутову техніку, прийом гостей та захоплення. Працюйте без поспіху та відчувайте своє навантаження. Особливо це актуально на початку тижня, коли різко може загостритися хронічне захворювання. Сприятливі дні: 30 та 31. Будьте уважні: 27 березня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

У понеділок ввечері відбудеться розмова, після якої у вас з’являться нові сили для того, щоб втілити у життя свої бажання. Відмінний тиждень для відрядження, конкурсу, візиту до керівництва з новою ідеєю. Субота – відмінний день для контактів, особливо з корисними людьми. Сприятливі дні: 1, 2 квітня. Будьте уважні: 28 березня.

Риби (20 лютого – 20 березня)

У першій половині тижня можна зіткнутися із провокаціями. Але з іншого боку, це допоможе розібратися із справами, які були таємними та прихованими. Обирайте найкоротший шлях до мети. Особисте життя тяжіє до повторення минулого досвіду. Сімейним Рибам у вихідні буде про що поспілкуватися із другою половинкою. Сприятливі дні: 30 березня, 1 квітня. Будьте уважні: 2.  
ЗА ТЕМОЮ