реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 26 ЛЮТОГО – 4 БЕРЕЗНЯ
26.02.2018
90

Тиждень з 26 лютого по 4 березня буде напрочуд позитивним. Саме час планувати майбутнє та активно діяти. З семи днів тільки один буде по-справжньому несприятливим – понеділок, 26 лютого.

Овен

На цьому тижні створіть міцний і надійний фундамент для майбутніх успіхів. Занурення у роботу повинно бути комфортним і не приносити стресів та перевтоми. Якщо щось не вдається так добре, як завжди, – не хвилюйтеся, все прийде з досвідом. Субота – відмінний день для відвідування театру або ресторану, тим більше якщо вас туди давно запрошували друзі або кохана людина.

Телець

Накопичені проблеми треба вирішувати, не відкладайте рішення надовго. У понеділок небажано планувати ділові зустрічі, а ось побачення влаштувати можна. У середу сконцентруйтеся на головних справах, віддавши перевагу логіці перед чуттєвим сприйняттям світу. Намагайтеся відстоювати свою точку зору і не йти на поводку у інших, нехай навіть дуже впливових людей. Не варто погано думати про конкурентів, такі думки можуть відволікти вас від більш важливих справ.

Близнюки

На цьому тижні спробуйте скласти план дій та орієнтуйтеся по ньому, інакше ви потонете в численних справах і турботах. В середині тижня роботі доведеться присвятити багато сил і часу, незважаючи на сильний внутрішній опір, але перевантажувати себе теж не варто. Проте на вас чекає дійсно солідний прибуток, отож всі витрачені зусилля окупляться. У суботу варто провести час з друзями.

Рак

Сприятливий час для вирішення особистих і службових справ. Великий шанс знайти кошти для реалізації своїх ідей. Ви будете постійно відчувати підтримку оточуючих майже у всіх починаннях. Вірогідні позитивні зміни на роботі і в навчанні. Четвер буде насичений спілкуванням з різними людьми. Спробуйте бути люб'язним та цікавим співрозмовником. Для того, щоб прийняти остаточне рішення в особистому житті, вам може знадобитися дружня порада.

Лев

Новий тиждень – сприятливий момент для обмірковування та обговорення довгострокових планів. У цій важливій справі вам допоможе інтуїція, вона підкаже, що головне, а що можна відкласти. В середині тижня можливі співбесіди або просто розмови з керівництвом. Спробуйте не давати волю язику і ретельно обмірковувати кожне своє слово. У четвер ваші продуктивні ідеї викличуть у колег непідробний інтерес. У суботу дійте за наміченою схемою, тоді зможете уникнути непотрібних нервувань.

Діва

Ситуація, що складеться цього тижня, посприяє усуненню непорозумінь і зміцненню вашого авторитету. Пропозиції, що надійдуть у вівторок, прийміть і спробуйте використовувати з максимальною вигодою для себе. Середа – сприятливий день для здійснення задуманого, але підключайте до роботи тільки надійних і перевірених людей. У четвер якась ваша особиста таємниця може опинитися назовні, що призведе до напруженості у відносинах в сім'ї. Втім, ці труднощі ви зможете врегулювати ще до кінця тижня.

Терези

Впустіть щось нове у ваше життя, при цьому щось старе має піти. Робота буде приносити на цьому тижні задоволення і гарний настрій. Середа – сприятливий день для оновлення іміджу і зміни кола спілкування. Вдалими виявляться проекти з новими діловими партнерами. У четвер ви доведете, що цілком виправдовуєте довіру керівництва і відмінно справляєтеся зі своїми обов'язками. Але намагайтеся не бути надмірно самовпевненим, це може привести до ускладнення взаємин з близькими.

Скорпіон

Цього тижня події насуватимуться лавиною, мало що залишаючи після себе в колишньому вигляді. Будьте готові відновлюватись. Вас чекає маса новин, причому вельми приємних. Керівник вас цінує і готовий прислухатися до вашої думки. Ваші ділові контакти помітно активізуються, вас можуть відправити в закордонне відрядження.

Стрілець

За цей тиждень ви багато чого досягнете і навіть встигнете реалізувати практично всі намічені плани, тільки намагайтеся не метушитися та вірити у власні сили. Зараз бажано утриматися від відвідування громадських заходів і уникати довгих дискусій. У спілкуванні з близькими людьми спробуйте обійтися без саркастичних висловлювань і різкості, бережіть свої та чужі нерви. Вихідні присвятіть домашнім клопотам, але без шуму і метушні – переставляти меблі не час.

Козеріг

На цьому тижні для реалізації ваших амбітних планів доведеться неабияк потрудитися. Поїздки можуть пройти неспокійно, але ви досягнете бажаних результатів. Ловіть удачу за хвіст і активно її використовуйте. Насолоджуйтесь компліментами, які сипатимуться звідусіль, – вони будуть переконувати у тому, що ви дійсно чудова особистість. Можливо, не без підстав. Нині вам під силу організація будь-якого цікавого і незвичайного заходу. Також тиждень хороший для укладення договорів і придбання нерухомості.

Водолій

На цьому тижні творча активність, працездатність та інтуїція дозволять вам змінити життєву ситуацію на краще. Все у вас буде виходити, ваші ідеї схвалить керівництво, тим самим ви поліпшите стосунки з ним, а так само з колегами. У вас з'являться нові партнери та інвестори. До речі, якщо ви надумали поміняти сферу діяльності, то дійте за наміченим планом, але не женіться за грішми. Гроші все ж не головне в житті.

Риби

У понеділок вам необхідно бути обережнішими в словах, щоб не розбовкати чужий секрет. Може виникнути ситуація, коли вам буде потрібно швидко оволодіти новими знаннями і професійними навичками. Тиждень сприятливий для творчої діяльності, можлива поява нових проектів і замовлень. Середа загрожує конфліктами в сім'ї. Не захоплюйтеся фантазіями і планами, робіть акцент на їх реалізацію.

ЗА ТЕМОЮ