реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 26 БЕРЕЗНЯ – 1 КВІТНЯ
26.03.2018
127

Тиждень пройде у швидкому темпі і буде насичений подіями. 

Овен

Понеділок і середа особливо вдалі дні для роботи, причому на самоті. Інакше вас будуть відволікати розмовами та суперечками. У вівторок на ваші успіхи може звернути увагу керівництво, імовірний кар'єрний ріст. У п'ятницю проявіть увагу до друзів, і вам відплатять взаємністю. Ви отримаєте допомогу в здійсненні своїх планів. У неділю бажано триматись осторонь від подій, в цей день краще спостерігати, а не діяти.

Телець

На цьому тижні є ризик надмірної активності. Загалом це не страшно, але безліч побудованих планів можуть вас стомити. Стримайте політ фантазії, обирайте дійсно важливі справи. У другій половині тижня у вас будуть проблеми з пунктуальністю, як по вашій провині, так і з інших причин. Це потрібно враховувати, вирушаючи на важливі зустрічі. У спілкуванні з ріднею необхідно набратися терпіння і спробувати уникнути конфліктів.

Близнюки

Спробуйте зосередитися на важливій меті, тоді дрібні неприємності не завадять здійсненню ваших амбітних планів. Перед напором вашої енергії будуть безсилі обмеження і перешкоди, які виникали на шляху. Сприятливий момент для кар'єрного зростання і отримання прибутку. Всі офіційні і банківські питання вирішаться швидко і на вашу користь. Партнери потребуватимуть ваших ідей. Поставтеся з розумінням до проблем близьких.

Рак

Позитивний погляд на життя відкриє перед вами нові можливості. Поставтеся з серйозністю до справ, пов'язаних з кар'єрою. Саме зараз відкриваються цікаві перспективи. Можливо, на цьому тижні доведеться поговорити з керівництвом – обговоріть питання, які вас хвилюють. Вірогідні позитивні зміни у фінансовій сфері. Вас може потягнути в далеку дорогу, будьте обережні, так як вірогідні непередбачені обставини. У вихідні спробуйте відпочити і виспатися.

Лев

Чим менше зусиль ви будете докладати до якої-небудь справи, тим простіше вона буде вирішуватися. Можливі не дуже приємні зміни на роботі і нерозуміння з боку керівництва. Але намагайтеся не вихлюпувати зростаюче роздратування на оточуючих. Проявіть терпіння та працьовитість, і все вирішиться на вашу користь. У п'ятницю рекомендується завершити справи, розпочаті раніше. У вихідні зміна місць і вражень – головна запорука успіху.

Діва

На цьому тижні найкращими ліками від життєвих розчарувань буде повне занурення в улюблену роботу. Не намагайтеся шукати винних – це шлях в нікуди. Якщо ви знайдете в собі сили і оптимізм, будні дні пройдуть спокійно і розмірено. З вами буде приємно спілкуватися. У відносинах з близькими людьми намагайтеся дотримуватися дистанції, не вішайте на їхню шию свої проблеми.

Терези

Непоганий тиждень для зміни роботи. До того ж ви заведете нових друзів. Зараз ваші слова можуть магічно діяти на оточуючих. У середу будьте обережні і терплячі в справах: тільки за цієї умови ви досягнете бажаної мети. Четвер – день піднесеного настрою, коли радість відкриває перед нами нові горизонти. У п'ятницю краще з усією рішучістю позбутися зайвого мотлоху і порадувати себе якою-небудь обновкою.

Скорпіон

На цьому тижні настає сприятливий момент для весняного оновлення. Можете будувати грандіозні плани. Середа обіцяє подарувати радість в спілкуванні та творчій роботі. У четвер і п'ятницю вам вдасться продемонструвати високий професіоналізм і свою незамінність. Керівництво це оцінить. Можете розраховувати на додатковий дохід.

Стрілець

Говорити про справи не варто, краще їх просто робити. Тим більше, якщо в понеділок ви докладете певних зусиль, то досягнете хороших результатів практично у всьому. Середа теж буде вельми вдалим днем. У п'ятницю не варто віддавати всі сили роботі, згадайте про сім'ю, адже їй теж потрібні турбота і увага. У вихідні спробуйте бути разом і вирішити дрібні побутові проблеми.

Козеріг

Ви будете переповнені творчими задумами. Спробуйте не давати обіцянок, їх важко буде виконати, навіть якщо дуже захочеться допомогти. На цьому тижні сприятливі зустрічі з друзями і родиною. Запросіть всіх в ресторан. Побалуйте себе вишуканими стравами. Проявляючи турботу, ви відчуєте, що теж оточені увагою. Сприятливі дні – вівторок і субота, несприятливий – п'ятниця.

Водолій

Весь тиждень ви будете залагоджувати проблеми на роботі, які виникатимуть постійно. Однак перш, ніж рішуче діяти, варто все ретельно продумати. На початку тижня вам доведеться кілька разів повторити оточуючим, що саме ви від них хочете. Не турбуйтеся, ваша наполегливість і увага до деталей допоможуть досягти бажаного. У четвер спробуйте досягти поставлених цілей без зайвого тиску. У п'ятницю актуальна проблема може вирішитися сама собою. У вихідні дні не приймайте поспіхом важливих рішень.

Риби

Майте на увазі – дуже багато з того, що ви задумаєте на цьому тижні, може збутися. Отож будьте обережні у своїх бажаннях, або хоча б стежте за чіткістю формулювань. Вчіться поєднувати старе і нове, відкидаючи все зайве. У сімейному житті вам обіцяні затишок і умиротворення. У п'ятницю ви можете чудово провести час на дружній вечірці. А ось у вихідні краще залишитися вдома.

ЗА ТЕМОЮ