ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 23-29 СІЧНЯ
23.01.2017
127

Поточний тиждень є щасливим, для більшості знаків Зодіаку. Але розслаблятися зарано. Цього тижня необхідно вибрати подальший шлях у житті та кар’єрі. А це займає немало часу. Тому зосередьте всю свою увагу на тому, що для вас важливо, та працюйте над цим.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Колесо Фортуни повертається у ваш бік. Події цього тижня мають велике значення. Необхідно чітко позначити цілі, знайти свій шлях. Якщо ви прийняли якесь рішення, то зробіть все можливе, аби його здійснити – надішліть лист, зустріньтеся з потрібною людиною. В особистому житті зробіть крок назустріч. Сприятливі дні: 27 та 29. Будьте уважні: 26 січня.

Телець (21 квітня - 21 травня)

У першій половині тижня може здаватися, що дрібні справи і текучка завалили вас. Однак ви можете отримати чималу вигоду зі старих речей та зв'язків. Намагайтеся більше часу проводити за межами робочого місця. Молодик в суботу віщує вам нову незвичайну справу протягом місяця. В особистому житті тиждень може ознаменуватися важливим вибором. Не ставте умов «все – або нічого», адже «все» – тільки починається. Сприятливі дні: 25, 26 січня. Будьте уважні: 28.

Близнюки (22 травня - 21 червня)

Зберігайте розсудливість, які б спокусливі пропозиції не отримали. Не рвіться в бій, адже активні дії можуть бути передчасні та навіть небезпечні. Більше користі буде від роботи з інформацією. У старих файлах та папках може знайтися щось корисне, що забезпечить вам прорив в справах. В особистих стосунках ситуації нерівні. Життя змушує погоджуватися на чужий сценарій. Сприятливі дні: 23 та 25. Будьте уважні: 29 січня.

Рак (22 червня - 23 липня)

Поставтеся із підозрою до пропозицій, які надійдуть в понеділок. Ви завжди готові задовольнити сподівання оточуючих , але як щодо власних? Особливо тяжко домовитися між собою жінкам. Молодик в субботу – можливість прийняти несподіване рішення. Ви отримаєте важливу інформацію або відповідь на запит. Навіть при сильному інтересі не квапте події. Сприятливі дні: 25, 29 січня. Будьте уважні: 28.

Лев (24 липня - 23 серпня)

На роботі очікуються зміни. Будьте у всеозброєнні, випромінюйте впевненість та постарайтеся добре виглядати. Вирішуючи нагальні питання, отримаєте несподівані пропозиції. Ви можете почекати, коли до вас звернуться з новою ідеєю, але краще зробити перший крок самому. Якщо у вас є друга половинка, будьте готові до відвертої розмови. Сприятливі дні: 23 та 24. Будьте уважні: 27 січня.

Діва (24 серпня - 23 вересня)

Контакти з керівниками можуть складатися непросто, але відкриють для вас нові шанси та можливості. Загостриться конкуренція. Не тільки вороги, але й партнери можуть вести себе агресивно. До п'ятниці будьте готові пожертвувати всім заради роботи, але підписувати новий контракт слід не раніше неділі. Аби не розчаруватися в коханій людині, зробіть перерву в спілкуванні. Сприятливі дні: 25, 29 січня. Будьте уважні: 23.

Терези (24 вересня - 23 жовтня)

Навіть приємні зміни змушують нервувати, а цей тиждень готує вам цілий переворот. Приділіть більше уваги наведенню порядку, щоб до вихідних нічого не відволікало вас від важливих новин та подій. Захистіть свій будинок та сім'ю від людей, які можуть стати причиною конфлікту. Молодик в суботу може стати точкою відліку у відносинах. Покупки плануйте на неділю. Сприятливі дні: 28 та 29. Будьте уважні: 26 січня.

Скорпіон (24 жовтня - 22 листопада)

Складіть список справ, які потрібно завершити, щоб з наступного тижня переключитися на цікавішу роботу. Субота – це день старту для нової теми, яку ви збираєтеся розвинути в поточному році. Присвятіть цей тиждень пошуку інформації. Можливо, вам потрібно кудись з'їздити та переговорити. Не полишайте рутинну роботу на вихідні. Краще відпочивайте та розважайтеся. Сприятливі дні: 25, 26 січня. Будьте уважні: 29.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Подбайте про свої ресурси. Перед тим, як щось купувати, подумайте чи необхідні вам ці речі, оскільки незабаром гроші будуть потрібні на інші справи. На роботі важливо дотримуватися дисципліни, а жінкам – дрес-коду, та не конфліктувати із керівниками. У суботу очікуйте сюрпризу. Ви можете опинитися у новому колективі або місці. Обмінюйтеся ідеями. Це унікальний час для знайомств.
Сприятливі дні: 28 та 29. Будьте уважні: 26 січня.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Чим більше зусиль ви докладете у відносинах, тим легше вдаватимуться справи. Дозвольте старшим поколінням поділитися з вами досвідом. Присвятіть більше часу душевним розмовам. До кінця тижня домашній простір стане полем для ваших експериментів. Якщо плануєте ремонт, то краще за все зайнятися цим з кінця січня. Сприятливі дні: 25, 29 січня. Будьте уважні: 24.

Водолій (21 січня - 19 лютого)

Ви людина, яка дає слушні поради та випромінює оптимізм. Нові люди в оточенні можуть зіграти важливу роль у вашій кар'єрі. До п'ятниці тільки розглядайте варіанти та нічого не змінюйте в своєму житті різко. Поводьтеся обережніше із чужими грішми. Ідеальний момент для початку нової справи – ранок неділі. Сприятливі дні: 28 та 29. Будьте уважні: 26 січня.

Риби (20 лютого - 20 березня)

Тиждень буде відзначений переглядом домовленостей та появою несподіваної роботи. У понеділок та вівторок інтуїція допоможе вам у практичних справах, але емоційність – ваше слабке місце. Молодик в суботу сприятливий для будь-яких нововведень. Цього тижня необхідно обрати: з ким далі співпрацювати, спілкуватися, жити. У неділю можна робити великі покупки. Сприятливі дні: 25, 27 січня. Будьте уважні: 28.
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ