реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 23–29 КВІТНЯ
23.04.2018
134

Тиждень з 23 по 29 квітня несе нам як певні ризики, так і нові можливості.

Овен

На цьому тижні вам доведеться зібратися, щоб довести до кінця важливу справу. Необхідно буде проявити стійкість та завзятість. Будьте відкриті для змін, не відмовляйтеся від нових можливостей. Ваші трудові подвиги не залишаться непоміченими, ви досягнете схвалення. Можуть активізуватися зарубіжні контакти, якщо такі є. У п'ятницю бажано критично оцінювати свої дії та слова, які от-от зірвуться з язика.

Телець

Вітер змін на цьому тижні буде досить сильний. Тельців може віднести раптовим поривом практично в будь-яку далечінь, повністю змінивши їм і місце, і спосіб життя. У такі дні добре починати життя заново, проте чи потрібно це вам? Хіба будинок і сім'я – це не важливі для вас цінності? Найбільш безпечним рішенням буде відправитися у відпустку, тільки неодмінно туди, де ви жодного разу ще не були. Але будьте уважні і намагайтеся не піддаватися на провокації, уникайте пасток, ретельно перевіряйте всі факти. У неділю бажаний пасивний відпочинок, який не потребує особливих енергетичних витрат.

Близнюки

Цього тижня ви опинитесь в центрі уваги Фортуни. Грамотний підхід до справи і впевненість в своїх силах забезпечать вам успіх. Закінчивши один проект, саме час взятися за що-небудь ще. Хто не рухається вперед – той котиться назад. Вірогідні творчі осяяння, прислухайтеся до своєї інтуїції. Ваше красномовство буде органічно поєднуватися з чарівністю, ви зумієте багатьом сподобатися. Проведіть вихідні на природі. Вдалими будуть поїздки і подорожі, вам вдасться отримати чимало яскравих вражень, витративши не надто багато грошей.

Рак

Тиждень обіцяє бути динамічним та напруженим, доведеться розбиратися з невідкладними проблемами, можлива надмірна завантаженість на роботі. Натомість це подарує вам фінансовий успіх і впевненість у своїх силах. В середині тижня можуть повернутися проблеми з минулого, без рішення яких не буде просування вперед. Але ви швидко з усім впораєтеся. У вихідні вам випаде шанс творчо і продуктивно реалізувати свої задуми.

Лев

Остерігайтеся занадто привабливих проектів і пропозицій. Все не так заманливо, як здається на перший погляд. Без праці успіх неможливий. Будьте мудрі, суперечки з керівництвом принесуть тільки смуток і розчарування, а вам ще неодноразово доведеться звертатися до керівника за допомогою. Є шанс, що використовуючи свої ділові якості, ви досягнете підвищення на роботі. Залиште достатньо часу для будинку, родичів і вирішення фінансових проблем. На цьому тижні вас чекає комфорт і взаєморозуміння у відносинах з рідними та близькими.

Діва

Настає сприятливий період для просування кар’єрними сходами. Однак доведеться активно діяти незважаючи ні на що, навіть на те, що це загрожує порушити сформований порядок речей. Спробуйте не роздувати з мухи слона, уникайте бурхливих переживань. У середу навколишні люди будуть налаштовані до вас по-доброму і підтримають багато ваших ідей. Всі справи та питання, пов'язані з таємницею, інформацією та секретами, спробуйте завершити до суботи.

Терези

Тиждень сприятливий для укладання договорів, ведення переговорів і документального оформлення отриманих результатів. Саме час освоїти щось нове, записатися на мовні курси або в автошколу. Не відмовляйтеся від несподіваних відряджень – вони принесуть не тільки гроші, але й допоможуть вам розширити коло своїх знайомств. Атмосфера в колективі наштовхуватиме на відверті розмови та створення дружніх відносин. Проте краще не змішувати роботу й особисте життя.

Скорпіон

На початку тижня ви будете виношувати важливі плани, які швидко реалізуються і принесуть прибуток. Оптимізм і впевненість в собі зроблять для вас те, чого ви б не досягли ніякими хитрощами. Однак пам'ятайте – впевненість-впевненістю, але зараз не варто нехтувати думкою колег по роботі. Вихідні проведіть з коханою людиною.

Стрілець

На цьому тижні є сенс подумати про підробіток. Сприятливий час для початку накопичення капіталу. У всіх своїх справах ви можете отримати неоціненну допомогу від друзів, особливо жіночої статі. Уникайте самотності – більше будьте на людях, з друзями, заводьте нові знайомства і розвивайте старі відносини. Намагайтеся бути корисні близьким людям.

Козеріг

На цьому тижні найуспішніше піде робота над собою. Нехай відповідальність вас не лякає, адже з'явиться можливість продемонструвати свої таланти. Багато справ на цьому тижні будуть вирішуватись просто за інерцією, отож беріться за все, до чого ви можете дотягнутися. У середу керівництво може зажадати від вас детальний звіт про виконану роботу. Друга половина тижня принесе бажаний спокій і стабільність. У вихідні дні краще уникати гучних компаній, вони вас лише втомлять.

Водолій

Спробуйте не нервувати на початку тижня, все у вас вийде, і практично все ви встигнете зробити. Поменше міркуйте над тим, хто і що може про вас сказати, налаштовуйтесь на позитивні емоції. Продумайте свої дії до найдрібніших подробиць – так вам буде простіше реалізовувати плани. Починаючи з середи, ви забезпечите собі підтримку як зараз, так і на майбутнє. Користуйтеся сприятливим для встановлення контактів моментом. І звичайно ж – гарненько відпочиньте на вихідних. Радійте та веселіться.

Риби

Непогано б вам навести порядок і в паперах, і в голові, і в особистих відносинах. До того ж починайте з понеділка. Важливо при цьому зберігати емоційну рівновагу, щоб уникнути втрат. У вівторок добре пройдуть прем'єри і презентації. У четвер можливі втішні події в особистих відносинах. У неділю бажано утриматися від походу в гості, краще вибратися за місто або відвідати цікаву виставку, концерт.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ