реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 2–8 ЛИПНЯ
02.07.2018
146

Тиждень з 2 по 8 липня буде неоднозначним – позитивні періоди чергуватимуться з негативними. Серед знаків Зодіаку будуть як щасливчики, так і аутсайдери.

Овен

Нові справи розпочинайте у вівторок. Цього дня фортуна допоможе вам у всіх починаннях. Середа – хороший день для відпочинку. Проведіть кілька годин на свіжому повітрі, прогуляйтеся парком або сходіть в басейн. У четвер підвищується аварійність та конфліктність. Не використовуйте цей день для ремонту і придбання техніки. Якщо плануєте важливу зустріч – для цього ідеально підійде неділя.

Телець

Цікавтеся всім новим, заводьте знайомства та зв'язки. Вівторок – сприятливий день для колективної діяльності, зустрічі з друзями, поїздки на природу. У середу Тельцям буде щастити в коханні та творчих справах. У четвер можуть трапитися конфліктні ситуації одразу і на роботі, і вдома. Пливіть за течією – це вірне рішення. Якщо в суботу у вас виникне настороженість з приводу якогось заходу – відкладіть його на потім. У неділю найкращі години для відпочинку припадуть на вечірній час.

Близнюки

Прилив сил та енергії несе з собою як великі можливості, так і переживання. Визначте для себе пріоритети і займайтеся тим, що можна зробити швидко. Ваш організаторський талант добре проявиться у вівторок та середу. Проте будьте обережні в четвер, щоб одним словом не зруйнувати досягнуте взаєморозуміння. В особистих відносинах утримайтеся від перегляду своїх почуттів. На цьому тижні ви будете близькі до здійснення неприємної помилки.

Рак

Раки, які полюбляють проводити час вдома, у вівторок і середу забажають змінити обстановку. Це хороші дні, щоб вирушити в далеку дорогу, на відпочинок або у відрядження. У другій половині тижня ви зрозумієте, що і в стосунках вас багато що не влаштовує, і терпіння вичерпалося. Вас потягне на щось оригінальне, але чим більше буде щастити в коханні, тим імовірніші крадіжки та несподівані неприємності. Залагоджувати конфлікти найкраще в неділю.

Лев

Заплановані заходи можуть «не піти», проте пощастить в іншому – і ось тут не ловіть гав. У деяких ситуаціях можна діяти з натиском, щоб чудова можливість дісталася саме вам. У другій половині тижня у стосунках будуть помітні чіткі симпатії та антипатії. Сексапільність і комунікабельність посилять ваш вплив на протилежну стать. Субота – день інтуїтивних прозрінь та віщих снів. Не перевантажуйте його спілкуванням і роботою. Активний відпочинок плануйте на неділю.

Діва

Нарешті у вас з'явився час, аби зайнятися тим, що ви самі для себе обираєте. Меркурій в знаку Лева робить вас помітнішим, навряд чи вдасться відсидітися осторонь. Навпаки – вам захочеться вплутатися у змагання, суперництво і довести свою спроможність. До вас будуть ставитися прихильно, особливо представники протилежної статі. Чекайте сюрпризів долі. Не приймайте важливих рішень в четвер і суботу. Слідкуйте, щоб нічого не переплутати, інакше можете зіткнутися з серйозними ускладненнями. У неділю сприятливі поїздки або будь-яка зміна обстановки.

Терези

У вас є ще тиждень, щоб отримати від життя купу радості та задоволення. Далі буде багато роботи, і ви пошкодуєте, якщо не скористаєтеся можливостями цього тижня. Ходіть на різні зустрічі. Відмінний час, щоб записатися в клуб, влитися в новий колектив, з'їздити куди-небудь з друзями. З четверга по п'ятницю обережно будуйте плани. Напруженість в контактах або несподівана проблема на роботі змусять вас зайнятися чимось новим. У неділю обирайте невеликі радості життя і простий відпочинок. Для вас головне – не перенапружуватися.

Скорпіон

Зараз ви в гарному тонусі – особистим інтересам приділено достатньо уваги. Час повертатися до роботи. Підтримуйте контакти з друзями. Ви будете корисні одне одному і навіть можете створити спільний бізнес. У четвер можливі ускладнення в роботі, аварійні ситуації, конфлікти. У вихідні спілкування принесе практичну користь, але може бути вельми бурхливим.

Стрілець

Взаємодія з оточуючими стане запорукою вашого успіху. Будуйте свої зв’язки тонко і дипломатично. Головну роль в ситуаціях цього тижня може грати любовне захоплення. У вас може прокинутися тяга до екзотичного, цікавого. Наприкінці тижня цілком вірогідні поїздки як заплановані, так і несподівані. Але якщо вам зроблять вигідну пропозицію по роботі – кидайте все. Кар'єра зараз на першому місці. В суботу не ігноруйте сигнали самопочуття. У неділю хороша їжа додасть вам сил і оптимізму.

Козеріг

Ваша увагу буде прикута до фінансових питань. Можливо, вам доведеться мати справу з грошима інших людей або організацій. Сюди відносяться позики, кредити, страхування, питання спадщини та інвестиції. Дійте уважно та обережно. В іншому випадку – вам краще пропустити цей тиждень. Особливо другу половину, оскільки вона загрожує неприємними сюрпризами. У романтичних стосунках вітається серйозний підхід.

Водолій

Ключовий день для вас – четвер. Нитки декількох ситуацій зійдуться в одній точці. Ви отримаєте результат, який може стати як вашим довгоочікуваним досягненням, так і провалом. В залежності від того, як ви будували свою стратегію. Спробуйте зберегти зв'язки з людьми, які допомагають вам у реалізації планів. Неділю проведіть з сім'єю або близькими друзями. Вам потрібен спокійний відпочинок.

Риби

У вівторок і середу ваша інтуїція буде на висоті. Це хороші дні для поліпшення взаємин і нових знайомств. У четвер і п'ятницю ситуації на роботі та вдома розвиватимуться швидше. Не дозволяйте себе підганяти – тоді зможете діяти обдумано і з більшою користю для себе. Добре відпочити ви зможете в неділю.

ЗА ТЕМОЮ