ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 19 – 25 ЛЮТОГО
19.02.2018
95

Тиждень з 19 по 25 лютого пройде під знаком шахрайства і творчості. Варто відмовитися від грандіозних покупок, адже вони виявляться невдалими. Натомість зростаючий місяць посприяє початку вдалих справ у творчій сфері.

Овен

На цьому тижні вам корисно розширити коло спілкування. Тим більше, що можливість завести нові знайомства точно з'явиться. У вівторок, п'ятницю і суботу ви зможете проявити себе в багатьох сферах, але перш за все варто зайнятися будинком і сім'єю. У понеділок і середу ж, навпаки, краще зосередитися на роботі. У четвер, щоб уникнути нерозв'язних проблем в майбутньому, рекомендується не брати на себе ніяких зобов'язань.

Телець

На цьому тижні вам необхідно прислухатися до голосу розуму. Не піддавайтеся емоціям і першим враженням – вони можуть виявитися помилковими. Щоб таємні недоброзичливці не застали вас зненацька, мобілізуйте свій розум і сили та приготуйтеся відбивати всі атаки негативу, пліток і чуток. В кінці тижня ви відчуєте підвищення життєвого тонусу, а невеликі затримки в справах залишаться в минулому. Будьте уважнішими до старшого покоління.

Близнюки

На цьому тижні ви будете завантажені роботою, доведеться приймати відповідальні рішення в найрізноманітніших сферах. Однак це будуть цікаві проекти, які зведуть вас з талановитими людьми. Настає час перегляду цінностей. Почніть з себе – ви себе явно недооцінюєте. Потрібно проявити наполегливість і впевненість у своїх силах. У вихідні ймовірні приємні події.

Рак

На цьому тижні висока працездатність та хороший настрій стануть гарантією успіху в багатьох сферах діяльності. У понеділок і середу спробуйте не віддалятися від колег по роботі. У вівторок не час нагадувати керівництву про свої досягнення, ваші наміри можуть неправильно витлумачити. У вихідні спробуйте виділити час на те, щоб спланувати найближче майбутнє.

Лев

Справи нині йтимуть легко і цікаво. Спробуйте навіть на робочому місці залишатися товариським і захопливим співрозмовником. Однак не витрачайте на балаканину занадто багато часу. Приділяйте більше уваги діловим партнерам. Якщо ви працюєте в одному колективі з активними людьми, то досягти успіху буде досить просто. Ближче до п'ятниці можлива пропозиція, пов'язана з далекими поїздками. Обміркуйте її гарненько. У вихідні спробуйте змінити обстановку, нові враження явно підуть вам на користь.

Діва

У понеділок чекайте приємну звістку, день вдалий для початку нових проектів. У вівторок ваші можливості розширяться, це може стосуватися роботи або особистих відносин. У середу краще не відстоювати права, а зайнятися якою-небудь конкретною справою і зосередитися на ній. Якщо ви хочете вирішити житлову проблему, то на цьому тижні можна починати втілювати задуми. Але, мріючи про щось грандіозне, співставляйте свої сили з реальністю.

Терези

На цьому тижні вам доведеться рахуватися не тільки зі своєю думкою – час почути й інших людей. Уже в понеділок важливо вирішити складнощі у взаєминах з партнерами. У середу терпіння і конструктивний діалог принесуть набагато більше користі, ніж відкритий опір і завзяте відстоювання власних позицій. У четвер спробуйте проявляти чуйність і альтруїзм по відношенню до близьких людей. У неділю буде плідним спілкування у вузькому дружньому колі.

Скорпіон

Найкраще почати новий тиждень не з «чистого аркуша», а з нової сходинки у кар'єрі. Вдалий час для підбиття підсумків. Очевидно, що ви досягли успіхів на роботі, зміцнили свій авторитет і вплив – тепер можете трохи розслабитися і відпочити. Подумайте про поїздку в теплі країни.

Стрілець

У першій половині тижня будьте обережні у своїх діях та словах. Намагайтеся уникнути конфліктних ситуацій. Зірки радять почекати з далекими поїздками до неділі, так як вони не виправдають ваших очікувань, натомість сильно втомлять. На цьому тижні можливий вагомий прибуток від спільного бізнесу з енергійними партнерами. Однак від ризикованих проектів з домішкою авантюризму краще відмовитися. Присвятіть більше часу сімейним справам.

Козеріг

Ваша схильність до побудови повітряних замків може обернутися купкою запущених справ, які ви будете змушені перероблювати протягом всього тижня. Причому спроби відкрутитися від цього заняття ні до чого доброго не приведуть, тож краще і не намагайтеся. Спробуйте не проґавити можливості закласти фундамент вашого майбутнього добробуту та соціального зростання. Не дайте конкурентам обійти вас, докладіть усіх зусиль для того, щоб ваші ідеї і розробки зацікавили керівництво або спонсорів. Прислухайтеся до мудрих порад старших родичів і застосовуйте їх на практиці.

Водолій

На цьому тижні спробуйте викинути з голови все, що не сприяє вашому розвитку. Не чіпляйтеся за старе, від змін в особистій та професійній сферах ви тільки виграєте. Організуйте зустріч старих друзів, від одного з них ви почуєте корисну пораду. У четвер традиційний підхід до вирішення проблеми може виявитися невдалим, можливо, вам варто переглянути свої погляди. У вихідні зірки рекомендують активно розважатися, здійснювати поїздки та брати участь у світському житті.

Риби

На цьому тижні ви можете виявити у себе нові таланти, спробуйте їх проявити і розвинути. У понеділок і у вівторок будьте обережні – вас будуть провокувати на конфлікт. У ці дні намагайтеся бути терпимими і скромнішими, ситуацією керуватимуть інші, вам же не варто завзято відстоювати свої права. У суботу не рекомендується обговорювати важливі справи і проекти з людьми, від яких залежить їх втілення. У неділю вас порадує спілкування з дітьми.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ