реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 19 – 25 БЕРЕЗНЯ
19.03.2018
103

Найважливіші справи і починання на цьому тижні слід виконати до п'ятниці, 23 березня.

Овен

На цьому тижні ви можете дати привід для пліток. Проте не варто засмучуватися через це – нехай базікають. Можливі зміни в планах через фінансові проблеми. Понеділок – ідеальний час для наведення порядку в думках і справах. У четвер сім разів подумайте, перш ніж влазити в якісь конфлікти. У п'ятницю вкрай небажано проявляти різкість і нетерпимість.

Телець

Цей тиждень може приготувати для вас цікаві перспективи і пропозиції в діловій сфері. У вівторок бажано співвідносити ваші плани з реальною ситуацією і своєчасно їх коригувати. В середині тижня вас може чекати удача в справах, імовірний вагомий прибуток. На роботі ваші пропозиції відзначить керівництво. Воно навіть може задуматися про підвищення зарплати, проте і обсяг роботи може додатися.

Близнюки

На цьому тижні покращиться настрій і з'являться перспективні плани. Можливе підвищення та поява нових обов'язків. У вівторок проявіть активність та цілеспрямованість і ви з легкістю досягнете практично будь-якої мети. В середині тижня несподівану удачу може принести вміння взаємодіяти з друзями і діловими партнерами. У четвер, ймовірно, з'явиться реальний шанс завести корисні, у фінансовому відношенні, зв'язки. У суботу можлива приємна поїздка.

Рак

На цьому тижні головне – обрати правильну стратегію і тактику, тоді ваш лавровий вінок буде коштувати мінімум зусиль. У середу випаде шанс для демонстрації своєї ерудиції і здатності до логічного мислення, можна навіть взяти участь в якійсь інтелектуальній розвазі. При вдалому збігу обставин ви знайдете нових ділових партнерів і зв'язки з потрібними людьми. У суботу ваш відпочинок може бути порушений необхідністю попрацювати. Якщо відкрутитися не вдасться, доведеться більше уваги приділити документам.

Лев

Життя, схоже, стає приємним та веселим. Варто ловити момент і радіти буттю. Труднощі теж можуть з'явитися на шляху, але не треба їх боятися. Ви можете бути одночасно ввічливі й наполегливі, саме це стане ключем до успіху. У середу варто зібратися і відстояти свої права на роботі, не втрачаючи власної гідності. На цьому тижні успішною буде боротьба зі шкідливими звичками: ви не тільки впораєтеся з ними, а й допоможете іншим людям.

Діва

Цей тиждень, незважаючи на навколишню метушню, – ідеальний час для продуктивної роботи і серйозних роздумів. Починаючи з середи ви легко впораєтеся з усіма накопиченими дрібними проблемами. Зараз ви не дуже комунікабельні, зате зібрані й уважні. У п'ятницю, перш ніж на що-небудь зважиться, важливо відмовитися від ілюзій і спробувати побачити ситуацію з іншої сторони.

Терези

Настали одноманітні трудові будні, і особливих успіхів вони не обіцяють. Зірки з неба поки не для вас. Але цей час сприятливий, щоб зробити вклад в майбутнє. Родичі, можливо, потребують вашої допомоги, будьте до них уважнішими. У вихідні може трапитися цікаве знайомство, яке переверне ваше особисте життя.

Скорпіон

На цьому тижні вас чекає чимало приємних подій і важливих справ. Зірки радять вам поговорити з тим, кому ви довіряєте – вам підкажуть простий і вірний шлях. У середу ви будете як ніколи легкі на підйом, але краще більшу частину часу присвятити завершенню невідкладних справ. У п'ятницю подумайте що б ви хотіли змінити в найближчому майбутньому.

Стрілець

Наступний тиждень більш сприятливий для людей, які займаються науковою та навчальною діяльністю. Нова інформація може змусити вас від чогось відмовитися. У четвер, якщо ви не хочете стати учасником скандалу, тримайтеся подалі від емоційно неврівноважених людей. Друга половина тижня насичена контактами та зустрічами з друзями і колегами по роботі. Вихідні дні будуть зайняті особистим життям, вдалий час для покупок і турбот про власну зовнішність.

Козеріг

На цьому тижні робота може поглинути більшу частину вашого часу, причому від зібраності та злагодженості в діях буде залежати загальний результат і фінансова винагорода. У вівторок спонтанні дії обіцяють принести вам удачу, тож можете сміливо піддаватися раптовому пориву. Середа загрожує виявитися найважчим і каверзним днем тижня, тому не варто в цей день робити щось нове. У неділю не сидіть вдома, спілкуйтеся, переміщайтеся в різних напрямках, отримуйте нові знання.

Водолій

На цьому тижні ви зумієте зробити багато, хоча і не все з того, що було заплановано. У понеділок не виключені зіткнення з конкурентами. Відрядження і особисті поїздки пройдуть вдало. У середу ви можете бути залучені в конфлікт на роботі, спробуйте зайняти незалежну позицію. Середина тижня вдала для роздумів про зміни в особистому житті. У п'ятницю можливо отримаєте інформацію, яка введе вас в оману – варто обміркувати почуте раніше, ніж починати діяти. Наприкінці тижня можуть виникнути труднощі в спілкуванні з дітьми.

Риби

Схоже, ви витратите велику частину грошей на подарунки близьким людям. Не хвилюйтесь – від цього ви отримаєте радість, спостерігаючи за щасливими обличчями близьких! Дозвольте собі зараз не думати про фінанси. Спробуйте привести ваші почуття в порядок. Зараз час для налагодження втрачених зв'язків, які вам знадобляться в найближчому майбутньому. Не забувайте про друзів і далеких родичів. Влаштуйте вечірку або сімейний обід.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ