реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 18–24 ЧЕРВНЯ
18.06.2018
233

Астрологічний прогноз на тиждень з 18 по 24 червня в цілому сприятливий. З семи днів тільки два будуть по-справжньому напруженими. У четвер і п’ятницю можливі конфлікти, протистояння або навіть бійки.

Овен

Цього тижня на Овнів чекають поїздки та відрядження. Не виключений переїзд в іншу квартиру або будинок, підвищення кваліфікації та нововведення на роботі. Гороскоп не радить повертатися до минулих справ і колишніх коханих. Терпіння знадобиться, якщо ви вирішите зайнятися домашніми і побутовими справами. Невеликий ремонт або перепланування зажадають багато грошових вкладень. Творчі проекти та літературознавство подарує вам натхнення і можливість втілити таланти в реальність. Тиждень ідеально підходить для далеких подорожей і романтичних знайомств.

Телець

Гороскоп пророкує Тельцю удачу в фінансових справах. Можна взяти кредит і оформити іпотеку. Але врахуйте, що розплачуватися з боргами доведеться не один рік. Сприятливо складеться шопінг, особливо, запланований і націлений на дорогі придбання. Тиждень підходить для зав'язування нових ділових відносин, фінансових оборотів і спілкування з впливовими людьми. Період цього тижня небезпечний для Тельця, який вирішить зайнятися спекуляцією або махінаціями. Успішно пройдуть справи, пов'язані з поїздками, будинком і ремонтом автомобіля. Гороскоп обіцяє Тельцю приємні новини від родичів. Вони дозволять інакше поглянути на багато речей, а також додадуть оптимізму.

Близнюки

Якщо цього тижня налагодите вигідні зв'язки, то довгий час проживете безбідно і з перспективами на майбутнє. Ділові партнери не підведуть, а, навпаки, викличуть на рівний бій. Проте це не конкуренція, як обіцяє гороскоп, а надійна і щира співпраця. Період цього тижня стане для Близнюків складним у сфері, що стосується грошей. Доведеться будь-якими способами добувати кошти, щоб відчути стабільність. Домашні та господарські справи на цьому тижні успішно реалізуються завдяки підтримці рідних. Не бажано вирушати в дорогу та ігнорувати перевтому. Близнюкам варто бути уважнішими до свого здоров'я.

Рак

Період цього тижня не буде для Рака легким і повітряним. Навпаки, ви піддастеся своїм шкідливим звичкам, витратите багато грошей і захопитеся не тим, чим потрібно. Обережніше з чужими речами, документами і фінансами. Гороскоп не радить Раку брати в борг і закривати очі на побутові клопоти. Якщо проігноруєте якісь проблеми, то їх стане ще більше. Відмінний тиждень для знайомств любовного характеру. Є шанс зустріти людину, яка буде повністю відповідати вашому ідеалу. Раку доведеться в терміновому порядку виплачувати іпотечний кредит. Головне, щоб у вас залишилася «заначка», щоб потім не рахувати кожну копійку.

Лев

На Лева чекає метушливий тиждень, доведеться активно займатися не тільки робочими і домашніми справами, а й вихованням дітей. Багато часу і сил заберуть майнові та фінансові питання, але відкласти їх убік не вийде. Період цього тижня принесе вам багато непередбачуваних моментів, а також ситуацій, від яких буде залежати подальша кар'єра. Декому доведеться розпрощатися з колишньою роботою і влаштуватися на інше підприємство. Будьте ввічливі в розмові з керівництвом, щоб не виникло конфлікту. Гороскоп радить гарненько відпочити і усамітнитися, щоб заповнити енергетичний запас.

Діва

Дівам на цьому тижні доведеться відповідально займатися роботою, пов'язаною з цінними паперами і документами. Врахуйте, що помилки у цій справі не мають прощення. Добре злегка змінити зовнішній образ, але не до такої міри, щоб вас ніхто не впізнав. Гороскоп радить Діві відволіктися від своїх бажань, а більше часу приділяти близьким людям і цікавитися їхнім самопочуттям. Період цього тижня принесе зустрічі з новими людьми. Можливий терміновий переїзд в інше місто або країну. Численні зміни на цьому тижні втомлять Діву, тому робити перерви на відпочинок потрібно.

Терези

Напружений, але надто активний тиждень очікує на Терезів. Вам доведеться постійно кудись їздити, спілкуватися з новими партнерами і вирішувати не тільки свої, але й чужі проблеми. Не виключена фінансова криза, з якої допоможе вибратися близький друг. Співпраця з західними фірмами складеться чудово. Але розслаблятися і радіти зарано, адже необхідно підписати ще купу документів і внести велику суму. Період цього тижня принесе успіх тільки тим, хто вміє чітко планувати свій час і роботу. Непогано відпочити в колі друзів, виїхати на природу і заховати свої амбіції подалі. Будьте м'якші і щиріші!

Скорпіон

Період цього тижня здасться Скорпіону чимось на зразок «каруселі-конячки». Подій, зустрічей і навіть інтриг буде чимало. Пам'ятайте, ви – творець своєї долі. Не потрібно перекладати особисті проблеми на чужі плечі. Стреси можливі через збитки і фінансові авантюри. Якщо піти вчитися і підвищувати кваліфікацію, то ситуація з грошима і кар'єрою налагодиться. Тиждень підходить для розкриття корисливих задумів партнерів. Не вірте словами, а звертайте увагу на їхні вчинки! Гороскоп рекомендує Скорпіону не знижувати планку і зміцнювати авторитет у впливових колах. Від подорожі ні в якому разі не відмовляйтеся – ви чудово відпочинете.

Стрілець

Генетика – річ сильна, у цьому на 100% переконається Стрілець на цьому тижні. У всіх помилках і проблемах доведеться звинувачувати тільки себе, тому навіть не смійте криво дивитися у бік колег або друзів. Гороскоп пророкує складнощі у спілкуванні з діловими партнерами. Хоча, якщо бути поступливішим і м'якішим, то Стрілець стане прикладом для всіх, хто сумнівається в надійній співпраці. Період цього тижня принесе не тільки радощі, а й тривоги. Деякі з них торкнуться особистої сфери, транспорту, майна та дітей. Мріяти, звичайно ж, не шкідливо, але Стрільцям на цьому тижні краще залишатися реалістами. Особливо, якщо вирішите взяти кредит або викласти велику суму за якусь дурницю.

Козеріг

Гороскоп пророкує Козерогу масу турбот і клопоту, які торкнулися різних сфер життя. Доведеться по-справжньому битися за виживання, як у фінансовому, так і психологічному плані. Конкуренція на цьому тижні загостриться настільки, що Козеріг згадає всіх своїх впливових друзів. Інших шляхів реалізувати задумане і зміцнити позиції не буде. Період цього тижня зажене вас в жорсткі рамки. Емоції і почуття до коханої людини Козерогу слід тримати під контролем. Не виключений нервовий зрив, пов'язаний з родичами та побутовими проблемами. Не слід відправлятися в поїздки, зловживати спиртними напоями і займатися активними видами спорту.

Водолій

Період цього тижня підведе Водолія до необхідності підсумувати все, що зроблено. Спокуси, пристрасні бажання і згубні пристрасті можуть сильно нашкодити, а також завести в безвихідні ситуації. Гороскоп радить Водоліям бути більш пильними в роботі і спілкуванні з колегами. Якщо щось не реалізується, то не женіть «коней». З родичами на цьому тижні відносини загостряться до крайності, тому будьте стриманішими і чуттєвішими. Непередбачувані події виб'ють з колії, що призведе до сумнівів і стресу. Якщо Водолій відчуває, що сили закінчуються, то краще взяти відгул і відпочити. Для зміцнення імунітету гороскоп рекомендує пропити вітаміни і гартувати організм.

Риби

Успіх принесуть Рибам далекі відрядження, як обіцяє гороскоп. Зміцнюйте авторитет, накопичуйте знання і не бійтеся демонструвати досвід там, де він особливо потрібен. Від громадських заходів на цьому тижні Рибам краще відмовитися. Вони заберуть багато сил. Тим більше, що внутрішній потенціал доведеться витрачати на будинок і сімейні клопоти. Період цього тижня підходить для відкриття свого бізнесу. Він виявиться прибутковим, якщо все чітко розпланувати і знайти надійних партнерів. Гороскоп радить Рибам бути обережнішими під час купання в річці та у поїздках. Здоровий спосіб життя дозволить зміцнити загальне самопочуття.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ