реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 17-23 ЛИПНЯ
18.07.2017
125

Цього тижня необхідно бути комунікабельним як ніколи. Це допоможе покращити ситуацію на роботі та в колі друзів. Спілкуйтеся та відпочивайте одночасно. Це додасть нових сил та енергії.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Останній тиждень місяця слід використовувати для завершення роботи, наведення порядку. Починати можна тільки ті справи, які вдасться закінчити до кінця тижня. У понеділок і вівторок слід побоюватися аварій, поломок техніки, спортивних травм. Вдалі дні для поїздок, комерції, навчання – середа, четвер. Очікуйте на нову закоханість або ж сімейні конфлікти. Сприятливі дні: 19 та 20. Будьте уважні: 17 липня.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Початок тижня буде відзначений сплеском травматизму. Не вступайте в суперечки та розбірки. У середу і четвер нове знайомство або відновлені контакти обіцяють фінансовий успіх. Сприятливий час для інвестицій в навчання, і особливо – в освіту дітей. У вихідні відпочиньте тілом та душею. Обговоріть з рідними подальші плани. Справа, якою ви займетеся з неділі, захопить вас на цілий місяць. Сприятливі дні: 19, 23 липня. Будьте уважні: 18.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Несподівані зміни в кар'єрі та долі очікують цього тижня. Важливі справи плануйте на середу. Велике придбання можна робити в четвер. Плануйте заходи на місяць вперед. Відокремте головне від другорядного, знайдіть тих, кому зможете довірити свої справи. Тримайте валізу зібраною.Сприятливі дні: 20 та 23. Будьте уважні: 17 липня.

Рак (22 червня – 23 липня)

Витримайте напружений ритм цього тижня. Не слід починати нові справи. До того ж, загострення хронічних хвороб може вибити вас з колії. Якщо будете все робити правильно, з неділі відчуєте прилив нових сил. Не найкращий час для інвестицій та навіть усних домовленостей. Сприятливий відпочинок в колі сім'ї. Сприятливі дні: 18, 22 липня. Будьте уважні: 21.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Якщо ви незадоволені відносинами – шукайте причину в собі. Подумайте, не багато ви хочете від оточуючих? Цей тиждень ваші сили подвояться. Але ви повинні діяти дуже обережно, щоб до кінця літа займатися цікавими справами, а не проблемами. Наприкінці тижня жінки можуть отримати нових шанувальників, а чоловіки – суперників. Сприятливі дні: 19 та 23. Будьте уважні: 21 липня.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Зірки не рекомендують безглуздо ризикувати та вступати в суперечки, навіть якщо ви маєте рацію. Ваш день – середа. Можна змінити роботу, дати відповідь, яку від вас чекають. Наприкінці тижня ви можете відчути втому та нездужання. Великі домашні справи можна тільки обговорювати та планувати. Зустріч з друзями поліпшить ваш тонус. Сприятливі дні: 20, 22 липня. Будьте уважні: 18.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Цього тижня ваш вплив на оточуючих діяти не буде. Можете втратити контроль над ситуацією. Вдалий час для бесіди із другою половинкою. Це додасть вашим почуттям пристрасті. Вихідні присвятіть активному відпочинку. Сприятливі дні: 20 та 22. Будьте уважні: 18 липня.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

У першій половині тижня Скорпіонам не рекомендуються поїздки. Головне завдання – виправляти помилки і усувати перешкоди. Молодик у неділю віщує активний етап в кар'єрі. В найближчий місячний місяць ви з головою поринете в роботу, а розвагам будете приділяти набагато менше часу. Ніхто не перевершить вас в ефективності. Але вам не слід вимагати такого ж завзяття від інших. Все – самі. Сприятливі дні: 18, 20 липня. Будьте уважні: 23.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Це тиждень великих можливостей, але вам буде непросто оцінити стан справ. Не здійснюйте великих фінансових операцій на початку тижня. Категорично протипоказано мати справу з чужими грішми. Вдалі дні для партнерства, угод і покупок – середа та четвер. Створіть романтичну вечерю та проведіть час з коханою людиною. Сприятливі дні: 20 та 23. Будьте уважні: 22 липня.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Змиріться з тим, що далеко не все залежить тільки від вас. Передайте невирішені справи іншій людині. Можете отримати нову посаду. Знайомства збагатять ваш кругозір і принесуть у ваше життя дух романтики. У неділю на думайте про глобальні речі та прощайте близьким слабкості. Сприятливі дні: 17, 19 липня. Будьте уважні: 18.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Вам протипоказаний ризик. Обставини складаються не на вашу користь але не здавайтеся – дисципліна допоможе уникнути проблем. У середу і четвер вам посміхнеться удача в коханні та творчих заняттях. Занепад сил може статися в неділю, а критика на вашу адресу розжарить сімейну атмосферу. Заряд енергії отримайте на природі або в спілкуванні з однодумцями. Сприятливі дні: 18 та 19. Будьте уважні: 23 липня.

Риби (20 лютого – 20 березня)

На початку тижня будь-які справи приречені на провал. Уважно оцінюйте вчинки оточуючих. Хтось грає проти вас. Четвер – хороший день для спілкування з жінками, зустрічі подруг. Ваша енергія зміниться, амбіції різко нагадають про себе. Ділові відносини можуть перерости в романтичні. Сприятливі дні: 19, 23 липня. Будьте уважні: 18.
ЗА ТЕМОЮ