реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 16–22 ЛИПНЯ
16.07.2018
233

Тиждень з 16 по 22 липня буде доволі контрастним: перша половина пройде чудово для всіх знаків Зодіаку, а от друга принесе з собою безліч небезпек.

Овен

Плідна праця на цьому тижні принесе Овнам достаток та успіх. Варто активізуватись у сферах творчості, мистецтва та бізнесу. Короткі подорожі принесуть задоволення та відкриють перспективи на майбутнє. Гороскоп обіцяє непередбачувані ситуації, пов’язані з покупками. На цьому тижні Овнам краще зосередити свою увагу на тих аспектах життя, на які раніше бракувало часу. Це стосується не тільки роботи, а й особистих відносин. Будьте уважними до рідних, ймовірно, вони потребуватимуть вашої допомоги.

Телець

Те, що раніше було недосяжно – тепер опиниться у ваших руках. Навчіться керувати своїм настроєм, інакше конфлікти неминучі. Тиждень підходить для дружніх зустрічей з давніми знайомими. Однак, романтичні знайомства не принесуть бажаних результатів. Вдало складуться подорожі, особливо в тому випадку, якщо Телець підготується до них завчасно. В особистій сфері варто діяти без затримок та упереджень. Гороскоп радить не ховати почуття, однак і виставляти їх на публіку не варто. Тримайте себе в руках і ваш тиждень складеться позитивно.

Близнюки

Цей тиждень принесе Близнюкам радість та довгоочікувані новини. Однак будьте пильними та зберігайте спокій, незначні конфлікти можуть негативно відзначитись на стосунках з близькими людьми. Гороскоп пророкує Близнюкам роботу, яка вимагає термінового виконання. Якщо впораєтесь, то отримаєте похвалу та премію від керівництва. Період цього тижня підходить для реалізації творчих планів, ремонту авто та житла. В романтичній сфері Близнюкам доведеться зібрати всі свої сили, щоб подолати труднощі в спілкуванні з коханою людиною. Слідкуйте за своїм здоров’ям та намагайтесь вберегти себе від нервового перевантаження.

Рак

Для Раків цей тиждень виявиться не тільки щасливим, а й досить цікавим. Деякі події стануть причиною кардинальних змін, однак вас це приємно здивує. Гороскоп радить Ракам потурбуватись про свою зовнішність: відвідати косметолога та перукаря. Неочікувано нагадають про себе давні романтичні стосунки. Однак не для всіх Раків це матиме однаковий результат – хтось буде святкувати перемогу на полі особистих відносин, а хтось навпаки намагатиметься заховатись від них якомога далі.

Лев

Гороскоп радить Левам весь тиждень шукати причини для щастя та радості. Якщо докладете зусиль, то налагодите відносини, які були давно зруйновані. Бюджет Лева буде на межі кризи, однак цей тиждень не можна назвати збитковим, навпаки, плідна праця буде винагороджена. Варто звернути увагу на здоров’я, а особливо – на хронічні хвороби. Не беріть на себе відповідальність за справи інших людей, навіть коханих та рідних, це може привести до розчарувань та образ.

Діва

Дівам необхідно проявляти ініціативу у вирішенні важливих запитань. На цьому тижні ви маєте можливість завоювати симпатію людей, з якими нещодавно працюєте. Гороскоп радить Дівам бути пильними та відмовитись від термінових відряджень. Період цього тижня сприятливий для монотонної роботи, від якої залежить ваша подальша діяльність. Вдало складуться відносини з іноземними партнерами.

Терези

Цей тиждень дозволить Терезам інакше поглянути не тільки на себе, а й на все навколо. Гороскоп радить не робити того, що ймовірно, приведе до фінансових труднощів. Такі грошові операції як вкладення, позики та кредити не дадуть бажаних результатів. Не варто відмовлятись від відряджень, оскільки вони принесуть дохід. Тиждень ідеально підходить для налагодження романтичних відносин, побачень та сюрпризів. Не виключено, що Терези зустрінуть «рідну душу».

Скорпіон

Легко та просто Скорпіони знайдуть вирішення фінансових та кар’єрних проблем. Очікується значний успіх в особистих відносинах, особливо якщо ви захочете дізнатись про близьку людину більше. Не варто братись за фізичну роботу та екстремальні види спорту. Лише творча та інтелектуальна робота на цьому тижні принесе Скорпіонам гарний результат та матеріальні звершення. Самотні Скорпіони мають всі шанси зустріти свою половинку.

Стрілець

Стрільці, які давно мріяли перевірити свої сили та таланти в чомусь неординарному – цей тиждень для вас! Творчі задуми та нові ідеї виявляться чудовим стартом для майбутньої кар’єри. Гороскоп радить не сумніватися в важливості проектів, над якими Стрілець трудився не один рік. Довготривалі поїздки можуть виявитись небезпечними, тому відправляйтесь в них лише в крайньому випадку. Стрільці на цьому тижні отримають радісні новини та зможуть вирішити проблеми в особистій сфері.

Козеріг

Козерогів на цьому тижні очікує вирішення фінансових проблем та гарний настрій. Успіх принесуть робочі відрядження, а от подорожі та туристичні прогулянки, навпаки, варто відмінити. Якщо щось йде не так, як ви задумали, то не поспішайте з гучними словами та необдуманими вчинками, адже це лише погіршить ситуацію. Тиждень пройде спокійно, якщо Козеріг не вимагатиме від свого партнера неможливого. Дійте рішуче, однак спочатку ретельно обдумайте всі деталі.

Водолій

Гороскоп рекомендує Водолію «спуститись на землю» в питаннях особистих відносин. Не дайте почуттям затуманити розум, інакше потрапите в залежність. Без зволікань вирішуйте важливі питання. Відрядження на цьому тижні будуть успішними лише в тому випадку, якщо Водолій все чітко спланує. Гороскоп радить не братись за роботу, від якої не очікується нічого важливого. Від нововведень в комерційних справах Водоліям краще відмовитись, інакше – збитки неминучі.

Риби

На цьому тижні Рибам варто відмовитись від азартних та ризикованих дій. Досить успішно складеться шопінг, якщо ви маєте на меті придбати меблі або інші речі для житла. Не очікуйте серйозних проблем зі здоров’ям на цьому тижні, однак будьте пильними та бережіть себе. Гороскоп радить Рибам шукати незвичайні шляхи реалізації власних задумів. Звільніть себе від сірості та буденності.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ