реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 15 – 21 СІЧНЯ
15.01.2018
54

Тиждень з 15 по 21 січня буде контрастним: він почнеться досить важко, але завершиться напрочуд позитивно.

Овен

Головне – бути активним і послідовними протягом усього тижня. Поставте мету і досягайте її. Налагоджуйте нові зв'язки і контакти. Зараз бажано зайвий раз не потрапляти на очі керівництву. Щоправда, починаючи з середи ви можете сміливо висувати конструктивні пропозиції. В цей же день може прийти цікава інформація, прийміть її до відома. Ваші реальні можливості можуть прояснитися тільки до кінця тижня. У вихідні вам будуть на рідкість добре вдаватися справи, пов'язані з благоустроєм будинку.

Телець

Наступний тиждень, швидше за все, виявиться насичений подіями, а результати будуть залежати від вашої розсудливості і вміння миттєво реагувати на раптові зміни. У понеділок небажана поспішність в ділових питаннях, головними якостями повинні стати акуратність та інтелект. Вівторок – сприятливий для зміни місця роботи. П'ятниця – не найкращий день для подорожей. Добре було б провести вільний час з користю для будинку або для здоров'я.

Близнюки

На цьому тижні підуть в минуле старі образи і непорозуміння, а проблеми поступово знайдуть своє вирішення. Ви зможете встановити нові партнерські і любовні відносини. Ваші друзі запропонують привабливі перспективні плани, в яких ви зможете проявити в усій красі професійну майстерність. Крім авторитету, ви зможете розраховувати і на певну фінансову вигоду. Робота буде поглинати значну частину вашого часу, але вона принесе істотний прибуток.

Рак

На цьому тижні можуть загостритися питання кар'єри і влади, але колектив вас підтримає і обстановка на роботі явно покращиться. Не бійтеся приймати важливі рішення не тільки за себе, але і за інших. Ви відчуєте, що необхідні керівництву і колегам, але є небезпека ілюзій і зоряної хвороби. Ваші досягнення вимагають підтвердження практикою, і ця можливість – довести і відстояти свої позиції – у вас з'явитися.

Лев

Тиждень обіцяє великий успіх в реалізації ідей та планів. Відкиньте дрібні деталі, сконцентруйтеся на найголовнішому, зараз ви можете зробити у справах відчутний крок вперед. Будьте тактовні, але з тим же в коректній формі відстоюйте свої інтереси при спілкуванні з керівництвом. Та й рідним не дозволяйте сідати собі на шию.

Діва

На роботі можливі перевантаження і завищені вимоги керівництва до вас. Імовірна ситуація, коли вам доведеться подбати про своє майбутнє. Можуть бути зміни в професійній сфері. Чи не час вам відправити своє резюме куди-небудь ще? Найбільш напружений день цього тижня – середа. Особливо будуть докучати несподіванки і поспіх. Найбільш сприятливими для вас днями будуть понеділок і п'ятниця.

Терези

На цьому тижні не варто очікувати якихось серйозних змін. Амбіції будуть сприяти поліпшенню фінансового становища і закріпленню успіхів у професійній діяльності. Можливі непередбачені труднощі, для подолання яких доведеться докласти певних зусиль. Саме час реалізовувати свої задуми, але не базікати про них. Взагалі менше розповідайте про себе, свої плани і наміри.

Скорпіон

Найбільш сприятлива реалізація планів вас може очікувати в професійній та службовій сферах. Вас всі будуть любити, поважати та слухати. Ваші знання будуть корисні, гумор – доречний. Можливе підвищення по службі. Звільняйтеся від нав'язливих ідей і страхів. Не беріть на себе великий обсяг роботи, реально розраховуйте свої сили. Зараз гармонійний період, скористайтеся цим, щоб більше відпочивати і займатися особистим життям.

Стрілець

Намагайтеся вирішувати посильні для вас завдання, не перенапружуйтеся. Є ймовірність, що вимоги до вашої роботи можуть бути завищені, і ви зіткнетеся з несправедливістю по відношенню до себе з боку керівництва. Однак незабаром все стане на свої місця. У п'ятницю небажано приймати поспішні рішення про зміну роботи чи інші кар'єрні зміни. Тиждень сприятливий для встановлення дружніх контактів і зав'язування корисних знайомств.

Козеріг

На цьому тижні центр всесвіту буде знаходитися десь в безпосередній близькості від вас. Ви притягуватимете до себе увагу і навіть захоплені погляди. Ви готові відкрити для себе щось нове і вигідне в діловому партнерстві, отримати допомогу і звільнення від минулих боргів як фінансових, так і кармічних. Женіть геть від себе невпевненість і сумнів, бо настав ваш час, коли ви можете багато чого встигнути реалізувати і втілити в життя.

Водолій

Цей тиждень, особливо його перша половина, може принести нескінченні турботи як на роботі, так і вдома. За цей час ви не раз будете готові вибухнути і тільки притаманна вам стриманість не дозволити цього зробити. І терпіння принесе плоди. Вже починаючи з четверга ваші нові проекти отримають додатковий поштовх і ви ще на один крок наблизитися до своєї мети. Поїздки та відрядження дозволять поліпшити ваш добробут. У вихідні добре б побути на самоті, або в оточенні найближчих друзів.

Риби

Остерігайтеся поспішних рішень. На цьому тижні ви ризикуєте стати жертвою недобросовісного партнера по бізнесу, або вас обрахує продавець в магазині. Будьте уважні. У вівторок краще утриматися від великих починань, хоча день в цілому буде позитивним. На четвер бажано не планувати зустрічей, ні важливих, ні, тим більше, непотрібних. У п'ятницю вам знадобляться такі якості як рішучість і активність. У вихідні потрібні нові враження, бажано кудись з'їздити.

ЗА ТЕМОЮ