реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 14–20 ТРАВНЯ
14.05.2018
150

Період з 14 по 20 травня буде в цілому сприятливим, проте понеділок обіцяє бути нелегким.

Овен

На цьому тижні спробуйте бути одночасно ввічливим та наполегливим. Саме така схема поведінки допоможе досягти успіху і в професійній сфері, і в особистому житті. У вівторок не варто перебільшувати, описуючи комусь свої можливості, краще навіть трохи занизити вимоги до себе, тоді ви зможете врятуватися від розчарувань. У п'ятницю практично всі справи вдаватимуться вам з легкістю.

Телець

На цьому тижні зірки обіцяють – ваша зібраність та дотепність будуть позитивно впливати на оточуючих. Якщо ви не розгубитеся в незвичайній ситуації, то на вас чекатиме романтичне знайомство. Втім, якщо ви задоволені особистим життям і не хочете його міняти, можна розслабитися та не починати нові стосунки. З понеділка задайте чіткий ритм роботи і неухильно дотримуйтеся його. У четвер у вас з'явиться шанс значно зміцнити свій авторитет. Вирішуйте проблеми поступово, не витрачаючи зайвих сил на критику і жалість до самого себе. У неділю активний відпочинок дозволить відновити сили, а ось лежання на дивані перетворить вас на кисіль.

Близнюки

Наступний тиждень – чудовий час для творчої роботи та цікавих знайомств. Ви зможете проявити ділову хватку, підкріпивши її поінформованістю і надійними зв'язками. Однак не перестарайтеся, взявши ініціативу в свої руки і встановлюючи свої правила гри. Вівторок – вдалий день для початку нового проекту. У четвер ймовірні різкі зміни настрою, проте все закінчиться на позитивній ноті.

Рак

Пора позбуватися шкідливих звичок, якщо такі у вас є. Сприятливий час для важливих кар'єрних починань. Для цього у вас є все: знання, сили, рішучість. Перед вами стоїть цікава задача, необхідно вибрати засоби і оптимальний темп для її вирішення. Але сподіватися доведеться тільки на свої сили. Зараз час відточування майстерності. У вихідні домашні справи зажадають уваги, але спробуйте не звалювати всі проблеми на себе, краще пошукайте когось менш зайнятого або більш поступливого.

Лев

Тиждень пройде в цілому спокійно: ні шалених злетів, ні болючих падінь. Намагайтеся не змінювати розвиток подій, оскільки можна збити загальний темп. У першій половині тижня з'явиться можливість зміцнити свої позиції, вас можуть підвищити на роботі. Починаючи з п'ятниці спробуйте приділяти більше уваги розв'язанню особистих невідкладних проблем, робота може трошки потіснитися. Тільки не беріться всіх виховувати – необережно сказане слово здатне розпалити конфлікт в родині.

Діва

Ви зараз на сторожі справедливості. Однак будьте обережні – недоброзичливці спробують вставити вам палиці в колеса. У вівторок не варто сумніватися у власних силах, недовірливість може стати причиною невдач. У середу і четвер інтенсивність вашої роботи буде прямо пропорційна винагороді. У вихідні можете розраховувати на допомогу і турботу друзів та родичів. І самі уважніше і добріше ставтеся до близьких людей.

Терези

Проявивши мудрість і стриманість, ви успішно впораєтеся зі складною ситуацією на роботі. Намагайтеся уникати глобальних справ, менші, але більш реальні завдання будуть вирішені швидше. Не піддавайтеся емоціям – почуття можуть змусити вас піти на невиправданий ризик. У вівторок бажано не обговорювати серйозних справ з керівництвом. У четвер можливе підписання важливих договорів. Субота – прекрасний день для прогулянок на природі і поїздок на дачу. Дрібний ремонт в будинку принесе задоволення, а невеликі покупки будуть вигідні.

Скорпіон

Гарний тиждень для здійснення задуманих планів. Не підпускайте до себе лінь і роздратування навіть на кілометр, позитивний настрій принесе успіх. Спробуйте повернутися обличчям до своїх підсвідомих страхів, почніть їх долати – і ви відчуєте, як на душі стає легко. На роботі можливі зміни на краще, ви відчуєте себе цінним співробітником, вам можуть підняти зарплату.

Стрілець

На початку тижня ви легко подолаєте всі можливі розбіжності з партнерами по бізнесу і влаштуєте все так, як вам зручно. У понеділок не варто нічого купувати, ваш смак може підвести. У вівторок будьте обережні і не вірте обіцянкам. У п'ятницю варто подумати над раціональним використанням свого бюджету. Не влазьте в борги і кредити. У вихідні дні вам, швидше за все, захочеться всюди навести красу і створити затишок.

Козеріг

Настає світла і приємна смуга у вашому житті, нарешті вдасться благополучно вирішити старі проблеми і зайнятися чимось новим. До речі, саме час позбутися і від старих звичок, які доставляли вам певні клопоти. Понеділок – один з найсприятливіших днів для спілкування, ви будете блищати, вразите всіх своїм розумом і проникливістю та дізнаєтесь багато корисного і цікавого. В кінці тижня побудьте в тиші, можливо, навіть на самоті, або на природі.

Водолій

Цього тижня може виникнути відчуття, що від вас занадто багато вимагають і занадто мало дають. Однак не варто жаліти себе. Все це досвід, який стане в нагоді. У першій половині тижня вам, схоже, доведеться виконувати свої професійні обов'язки, долаючи таємний опір колективу. Бажано не доводити суперечки до конфліктної ситуації, доводячи свою точку зору та не чуючи оточуючих. У п'ятницю ви можете знайти компромісне рішення спільно з керівництвом, проте в майбутньому можливі зміни.

Риби

Бажано на цьому тижні не займатися самокритикою. Середа – один з найуспішніших днів тижня, якщо ви знаєте чого хочете досягти. У четвер можливе розчарування в особистому житті, ви можете зрозуміти, що вам брехали. Однак, коли закриваються одні двері – відкриваються інші. Неофіційні зустрічі в суботу дозволять отримати нові можливості.

ЗА ТЕМОЮ