реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 13-19 БЕРЕЗНЯ
13.03.2017
49

Цього тижня необхідно бути обережним на роботі, оскільки у більшості знаків Зодіаку можуть виникати проблеми та конфлікти із керівництвом. Також слідкуйте за своїм здоров’ям, саме час зайнятися спортом та вживати корисну їжу.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Використовуйте початок тижня для піар-акцій, а угоди складайте у середу вранці. Критичні дні – четвер і п'ятниця, у ці дні не варто суперечити начальству, інспектору, голові родини. В особистому житті не пропустіть те, що повертається. Сприятливі дні: 18, 19 березня. Будьте уважні: 15.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Романтичні сюжети принесуть у ваше життя гостроту. Постійно ставте собі запитання «а що потім?». Можливо, ви дозріли для серйозного вибору. Довіряйте давно знайомій людині, але не розкривайте свої таємниці перед незнайомцями. Все старе може стати джерелом нової вигоди та доходу. Гарний час для хенд-мейду. Сприятливі дні: 14 та 18. Будьте уважні: 17 березня.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

У згуртованому колективі ви будете сповнені новими ідеями. Ранок середи вдалий для конкурсу чи співбесіди. А от у четвер остерігайтеся принципових заяв. Чиїсь помилки посилять ваші позиції. Для кохання цей тиждень є вдалим. Можна отримати прощення, або ж повернути відносини. Якщо вас відвідають думки про здоровий спосіб життя – піддайтеся їм, це вас підбадьорить. Сприятливі дні: 14, 15 березня. Будьте уважні: 18.

Рак (22 червня – 23 липня)

Намагайтеся мати справу з тими, хто успішний та позитивно заряджений. Конфлікти можуть негативно вплинути на вашу продуктивність. Вдалий час робити великі покупки для дому зранку в середу. Жіноча логіка може впоратися з проблемами успішніше, аніж чоловічий прагматизм. Фізична активність у вихідні – без обмежень, а от з їжею потрібна поміркованість. Сприятливі дні: 15 та 19. Будьте уважні: 14 березня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Бережіть серце! Тиждень для вас буде складним, це стосується теми здоров'я. Можливі конфлікти із другою половинкою. Вам буде легше спілкуватися з людьми на відстані, особливо, зі старими знайомими. У четвер і п'ятницю головне завдання – збереження досягнутого. Вихідні проведіть у тиші та спокої. Сприятливі дні: 18, 19 березня. Будьте уважні: 17.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Керівники відзначать ваші успіхи на початку тижня. Список нових справ готуйте до п'ятниці. Не потрібно сперечатися з тими, від кого залежить ваш дохід. Пропонуйте вигідні для інших ідеї, але про свій виграш не розповідайте нікому. Їжу готуйте по мінімуму, з того, що під рукою. У п'ятницю сходіть на масаж, він поверне вас до життя. А вихідні проведіть з близькими, і краще – не вдома. Сприятливі дні: 15 та 18. Будьте уважні: 17 березня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Терпіння і дисципліна – ваші козирі цього місяця. Вдало будуть просуватися угоди пов'язані з нерухомістю, продуктами харчування, предметами інтер'єру. Можливе знайомство з впливовою людиною, пропозиція по роботі. Оновіть гардероб та вибирайте для себе щось яскраве та сміливе. Одягайте те, що ви зазвичай не носите. Сприятливі дні: 15, 19 березня. Будьте уважні: 14.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не поспішайте вкладати фінанси у нове захоплення. Від задуму до втілення багато що зміниться. Дотримуйтеся дієти. Тиждень небезпечний для поїздок в гори, а також спортивних навантажень. Іноді, аби краще розгледіти майбутнє, потрібно відступити назад. Розлука з коханою людиною дозволить скласти план подальших дій. Сприятливі дні: 15 та 17. Будьте уважні: 14 березня.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Оточуючі стали гірше вас розуміти. Пам'ятайте, тяжко досягти компромісу з принципових позицій. І все ж, обмеження і заборони можуть врятувати вас від біди. Особливо в особистих відносинах, коли є постійний партнер. Вихідні будуть вдалими, якщо провести їх з користю. Сприятливі дні: 18, 19 березня. Будьте уважні: 16.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Ваша оселя – найкраще місце. Найприємніші події пов'язані із заходами, які ви здійснюєте або плануєте. Ключове слово для другої половини тижня – ускладнення. Це може бути тяжка справа або втрата, але для інших ваша мудрість буде світлом в кінці тунелю. У вихідні можливі несподівані сюрпризи, в тому числі й фінансові. Сприятливі дні: 15 та 19. Будьте уважні: 17 березня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не ризикуйте, якщо не хочете помилитися або розчаруватися. На цьому тижні приймайте на розгляд всі пропозиції, нікому не відмовляючи. Ранок середи використовуйте для того, що можна зробити відразу. А от у четвер і п'ятницю тримайтеся подалі від керівництва. Оточуючих уважно вислухайте. Сприятливі дні: 18, 19 березня. Будьте уважні: 16.

Риби (20 лютого – 20 березня)

На цьому тижні не починайте нових справ, адже обставини можуть змінитися не на вашу користь. Те, що подобається, може більше не хвилювати вас, а непомітне – розпочне набирати силу. З четверга можна сісти на дієту, якщо вона потрібна не тільки для краси, а й для здоров'я. Вихідні будуть вдалими та корисними. Відновлюйте старі зв’язки. Сприятливі дні: 15 та 17. Будьте уважні: 18 березня.
ЗА ТЕМОЮ