реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 12 – 18 ЛЮТОГО
12.02.2018
95

Тиждень із 12 по 18 лютого буде непростим. Зокрема, День Святого Валентина – несприятливий для початку романтичних стосунків. 15 лютого відбудеться сонячне затемнення – тому на цьому тижні не варто щось починати і приймати важливі рішення. Краще присвятити цей час завершенню справ.

Овен

Починайте активно змінювати себе – шукати нові, неординарні шляхи в особистому житті. У понеділок допоможіть керівництву вирішити складну ситуацію, і пізніше керівник неодмінно віддячить вам. П'ятниця – прекрасний день для зустрічей і дружніх вечірок, тільки заздалегідь запросіть тих, кого хочете бачити. Вихідні дозволять вам нарешті відпочити від проблем на роботі і вдома.

Телець

На цьому тижні ви отримаєте рідкісний шанс, який можливо стане причиною раптового кар'єрного злету. Будьте готові круто змінити своє життя. У вівторок ви можете довго і безуспішно з'ясовувати стосунки на роботі чи вдома. Але чи варто це робити? У середу постарайтеся зрозуміти близьких людей, знайдіть з ними спільну мову. У п'ятницю необхідно контролювати не тільки свої дії і слова, а й думки. У неділю будьте особливо обережні з новими ідеями, вони можуть виявитися надмірно епатажними.

Близнюки

На початку тижня вас чекають цікаві творчі плани. Можна розраховувати на додатковий прибуток, який дозволить запланувати подорож в теплі країни і влаштувати комфортний відпочинок. У середу ваша енергія і впертість стануть гарантом успіху в багатьох справах, на вас чекає романтичне побачення. П'ятниця може виявитися одним з найбільш вдалих днів тижня, коли до вас буде прихильною пані Фортуна. Вихідні краще присвятити близьким людям.

Рак

Прекрасний тиждень для творчості і кар'єри. Ваша працездатність здивує оточуючих. Зосередженість і уважність будуть винагородженні. А ось особисті стосунки краще не з'ясовувати – буде важко прийти до єдиної думки. Цікава інформація може пробудити інтерес до інших культур і звичаїв. Ви сповнені сил і цікавих ідей. Найбільш сприятливим для вас днем стане четвер.

Лев

Спробуйте не квапити події і приймати людей такими, якими вони є. Головне – не метушіться і спокійно вирішуйте всі проблеми, які виникають. Краще не говорити нічого зайвого, щоб не стати жертвою пліток. Допоможіть колегам по роботі, але не давайте нікому сідати собі на шию. У другій половині тижня можливе набуття нових ділових партнерів. Відпочиньте у вихідні на природі, сходіть на каток всією сім'єю.

Діва

Усі важливі справи необхідно запланувати на понеділок і другу половину тижня, аби тиждень мав позитивні результати. У середу не варто сумувати, якщо ви раптом опинитеся на самоті в День Закоханих. У вихідні оточуючі люди будуть викликати симпатію, допомагати і підтримувати вас.

Терези

Всі роблять помилки і мудрість життя полягає в тому, щоб їх не повторювати, а витягувати позитивний досвід з життєвих труднощів. Відкрийте в собі азарт: якщо не вийшло з першого разу – спробуйте ще, тільки підіть іншим шляхом, запитаєте ради у близьких людей.

Скорпіон

Творча діяльність буде позитивно впливати на ваш настрій і працездатність. Якщо вам доведеться в понеділок відстоювати перед оточуючими нові ідеї – не бійтеся, керівництво визнає вашу правоту. У середу і четвер плануйте рішучі дії, початок нового проекту. Не втрачайте свій шанс – використовуйте сприятливий час. Але знайдіть час і на романтику.

Стрілець

На цьому тижні Фортуна буде посміхатися вам, і ви зможете відкрити власну справу, однак це потребує чимало сил і часу. Варто задуматися про майбутню відпустку, і якщо у вас є можливість – оберіть тур в якусь екзотичну країну. У п'ятницю вас будуть спокушати привабливою діловою пропозицією, від якої буде нелегко відмовитися. Однак краще все проаналізувати і не поспішати з відповіддю.

Козеріг

На цьому тижні у вас з'явиться свобода дій, але нею необхідно розумно розпорядитися. У середу анархічний настрій і небажання нікому підкорятися може принести розчарування і непотрібні втрати. У суботу добре б стежити за своєю мовою – перш, ніж вимовляти що-небудь, подумайте, а також сробуте бути чесним з собою і оточуючими.

Водолій

Ваша чарівність дозволить налагодити необхідні партнерські відносини в діловій сфері. В середині тижня ймовірні нетривалі поїздки. Починаючи з п'ятниці вирішаться сімейні проблеми, почнеться період повного взаєморозуміння. Несприятливий для вас день – вівторок, коли занадто велика ймовірність конфліктів.

Риби

На цьому тижні ви відчуєте легкість – в минуле підуть ситуації, які вас дратували. Перша половина тижня сприятлива для активного спілкування в неформальній атмосфері. Зайва суворість може відлякати будь-кого, спробуйте бути вільнішими. У четвер доведеться проявити терпіння, щоб уникнути конфліктів з керівництвом. У п'ятницю є ризик витратити занадто багато часу або грошей, причому даремно. У вихідні дні слухайтеся внутрішнього голосу, він вас не обдурить.

ЗА ТЕМОЮ