реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 12-18 ЧЕРВНЯ
12.06.2017
97

Цей тиждень необхідно приділити наполегливій праці та новим творчим ідеям. Але не забувайте також про відпочинок. Вихідні присвятіть собі або ж активному відпочинку, спілкуванню з друзями.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Сприятливий період для роботи в команді однодумців. Вирішуйте питання у вузькому колі та стежте, аби інформація не виходила за межі колективу. Це гарний час для навчання, і навіть курс лекцій в інтернеті несподівано може стати в нагоді. Важливі питання вирішуйте у вівторок. Остерігайтеся обману. Сприятливі дні: 13 та 14. Будьте уважні: 17 червня.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Це час вашої сили, яку потрібно використовувати ефективно. Чим би ви не займалися, головним критерієм вибору повинен бути комфорт. Приймати рішення краще самостійно. Вам не потрібні поради, вони тільки введуть вас в оману. Витрачайте гроші на здоров'я, зовнішність, навчання дітей. В особистому житті перспективи прекрасні, але не піддавайтеся спокусам, інакше втратите довіру. Сприятливі дні: 12, 16 червня. Будьте уважні: 18.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Цього тижня необхідно підтримувати керівництво в будь-яких питаннях. Ви можете отримати нагороду, нову посаду та перспективи. Заводьте корисні зв'язки. Якщо у вас є друга половинка – не обмежуйтеся світом на двох, а частіше проводьте час із друзями, запрошуйте гостей. Сприятливі дні: 13 та 18. Будьте уважні: 14 червня.

Рак (22 червня – 23 липня)

Ваш шлях до цілі прискориться, виникне бажання змінити звичний порядок речей. Не бійтеся забруднити руки, виконуючи неприємну роботу. У домашньому просторі це може бути пов'язано із підготовкою до ремонту, позбавленням від старих речей, що зазвичай для сентиментальних Раків досить складно. Хваліть себе. Не від’їжджайте далеко від дому, не витрачайте великі суми коштів і не пийте алкоголь на вихідних. Сприятливі дні: 14, 15. Будьте уважні: 12 червня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Демонструйте зріле та здорове ставлення до труднощів. Можливо, ви опинитеся тією людиною, яка врятує ситуацію на роботі або в родині. Важливу зустріч, рішення і підписи перенесіть на вівторок. Чим більше завдань у вас заплановано з середи по п'ятницю, тим вищий ризик зіткнутися з несправедливістю. У неділю буде щастити, але недовго, тому – ловіть момент. Сприятливі дні: 14 та 18 червня. Будьте уважні: 17.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Роботи буде багато. Аби встигати справлятися з основними справами – діліться другорядними з колегами. Але вашого завзяття може не вистачити для досягнення важливої мети. Просто необхідно зачекати та переключитися на те, що актуально. Новини, ідеї, пропозиції у вівторок для вас корисні. А от із середи по п'ятницю доведеться виправляти свої або чужі помилки. Сприятливі дні: 12 та 14. Будьте уважні: 16 червня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Особлива увага – бізнесу із зарубіжними партнерами. Тема чужих грошей, спільної власності, спадщини обіцяє вам фінансовий успіх. Ведіть справи тільки з перевіреними партнерами та родичами. Не обговорюйте нові теми на роботі. У починань буде нещаслива доля, тому краще зачекати. У неділю обговорюйте все, що цікавить. Починається період удачі. Сприятливі дні: 13, 14 червня. Будьте уважні: 18.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Розраховуйте тільки на себе! Не ходіть до керівництва і не вимагайте кращих умов роботи. Ваші контакти будуть корисними та приємними. Сприятливий час для укладення угоди, купівлі техніки, спортивного спорядження – вівторок і середа. Друга половина тижня – чудовий час для спокійної сімейної атмосфери. В особистому житті будьте м'якими та поступливими – тільки так уникнете проблем. Сприятливі дні: 13 та 16. Будьте уважні: 12 червня.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вівторок вдалий день для переговорів, вирішення питань кар'єри. Домовленості потрібно відразу оформляти. Уже в середу везіння різко зійде нанівець, ви можете в чомусь серйозно прорахуватися. Слідкуйте, щоб не вкрали ваші ідеї і напрацювання. Самопочуття залежить від контакту з близькими. Загальні справи і турботи сприятливі, а розлад може відгукнутися в тілі якоюсь проблемою. Рухайтеся по накатаній колії, нічого не змінюючи. Сприятливі дні: 13, 14 червня. Будьте уважні: 17.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Важливі заходи готуйте на вівторок. Із середи Козероги-керівники будуть проявляти крайню авторитарність. Відповідний момент звільнитися з роботи або заявити про важливе рішення – четвер. Прекрасний день для сімейного вікенду, активного відпочинку – неділя. Ви можете заручитися підтримкою родичів, як душевною, так і фінансовою. Сприятливі дні: 12 та 16. Будьте уважні: 17 червня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Тиждень може виявитися важким, якщо не проявити гнучкість та адаптованість. Якщо на вас тиснуть, краще взяти відстрочку, відійти в тінь, виїхати у відрядження. Для того, хто сам планує свої справи, відкриється багато можливостей. Доведеться приділяти трішки більше часу роботі. В особистому житті все чудово. Розширте коло свого спілкування. Сприятливі дні: 14, 18 червня. Будьте уважні: 15.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Події цього тижня допоможуть вам почувати себе як риба у воді. Але в середу є небезпека постраждати від власних вчинків. Погоджуйтеся на те, що вигідно. Якщо ж вас до чогось підштовхують – це повинно насторожити . У вихідні відбудеться побачення з тим, хто симпатизує вам. Не пропустіть шанс повернути щось втрачене. Сприятливі дні: 16 та 17. Будьте уважні: 14 червня.
ЗА ТЕМОЮ