реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 11–17 ГРУДНЯ
11.12.2017
65

Цього тижня будуть як важкі і небезпечні дні, так і дні, які відкриють вам чудові можливості та перспективи. Щасливчиками тижня будуть «земні» знаки – Телець, Діва і Козеріг.

Овен

На цьому тижні уникайте необдуманих слів і необережних вчинків, оскільки відрив від реальності може занадто дорого коштувати. Намагайтеся не нехтувати деякими умовностями і проявіть рішучість у подоланні труднощів. Радійте успіхам близьких – вони на це заслуговують. Відкладіть у п'ятницю дрібні справи, які вас дратують, і займіться вирішенням важливіших проблем. Вихідні присвятіть відпочинку.

Телець

На цьому тижні не засмучуйтеся через дрібниці: оптимізм дозволить вам змінювати ситуацію у потрібному напрямі. Не слід забувати, що найпростіший варіант вибору – не завжди найкращий. У середу можуть виникнути неприємності на роботі через вашу невпевненість у власних силах і вміннях. У суботу не варто йти проти громадської думки, оскільки довести свою правоту ви все одно не зможете.

Близнюки

Цього тижня спробуйте не приймати поспішних рішень, будьте мудрі і передбачливі, тоді ви з легкістю обійдете всі перешкоди і досягнете бажаного. Прислухайтеся до голосу своєї інтуїції – вона підкаже найвірніше рішення в ситуації, що склалася, і допоможе зрозуміти кому можна довіряти. Тиждень буде вдалий для нових ділових і творчих проектів і налагодження відносин. У четвер ваші результати безпосередньо залежатимуть від вашої працьовитості. Вихідні пройдуть легко і приємно. Цілком можливо, що ви підете на побачення і почуєте зізнання в коханні.

Рак

Перша половина тижня вдала для реалізації великих професійних планів і досягнення поставлених цілей. Проте навіть не думайте зупинятися, коли все намічене буде зроблено – відпочинете пізніше. А час, що залишився, краще використайте для вирішення ще декількох завдань. Звички матимуть над вами особливу владу цього тижня, з ними доведеться рахуватися. Спроби подолати шкідливу, на вашу думку, пристрасть варто відкласти до кращих часів. На другу половину тижня не плануйте важливих справ і відповідальних зустрічей.

Лев

Вам потрібно зосередитися на найважливіших справах цього тижня. Обставини можуть сприяти прийняттю серйозного рішення. Вам доведеться відстоювати свої інтереси у відносинах з партнерами. Реально розраховуйте свої сили, на роботі спробуйте вирішувати тільки ті питання, які мають до вас безпосереднє відношення. У вівторок намагайтеся уникати конфліктів і авантюр, які загрожують втратами. Найбільш сприятливим для вас днем цього тижня буде п'ятниця.

Діва

Цей тиждень для вас буде не найспокійнішим. Колеги, які нещодавно насторожено ставилися до вашої ініціативи, тепер із задоволенням скинуть частину роботи на вас. Однак рішення багатьох проблем вам по силі. Допомога друзів знадобитися тільки у крайньому разі і лише в понеділок. У вівторок розраховуйте тільки на свої сили, пропускайте повз вуха «слушні поради». У четвер може надійти приваблива пропозиція, але, перш ніж дати згоду – подумайте чи потрібно вам щось міняти.

Терези

Цього тижня на вас чекають цікаві зустрічі і знайомства. Ви можете відчути в собі такі сили, що будете готові гори звернути, але деякі справи і події можуть гальмувати. Не розчаровуйтесь в собі, просто частково перенесіть на наступний рік реалізацію своїх глобальних проектів і наберіться терпіння. У спілкуванні з друзями, близькими і колегами не поспішайте з висновками, заздалегідь обмірковуйте кожен крок, прагніть до розумного компромісу. У вихідні час купувати подарунки до Нового року.

Скорпіон

На цьому тижні ви з легкістю вирішите всі питання і в роботі, і в особистому житті. Головне – будьте уважнішими до нових ідей, навіть якщо на перший погляд вони здаються абсурдними. Понеділок і середа можуть виявитися вдалими днями для пошуків і позитивних змін. На вас чекає прибуток і визнання керівництва. В суботу і неділю зірки обіцяють приємне спілкування в сімейному колі.

Стрілець

На цьому тижні у вас з'явиться можливість значно піднятися, перш за все, кар’єрними сходами, але, можливо , соціальними теж. Гарний час, щоб знайти стратегічних союзників. А якщо ж місце роботи перестало влаштовувати вас – його можна змінити на більш перспективне. У вівторок або в середу на вас чекає фінансовий успіх, ви отримаєте блискучу перемогу над усіма заздрісниками і недоброзичливцями. У п'ятницю не варто починати авантюрні проекти і влазити в борги.

Козеріг

Якщо ви не будете надто задирати свій, безумовно авторитетний, але все-таки не всемогутній, ніс догори – можете розраховувати на свою успішність всього тижня. Настає час високої активності, особливо в інтелектуальній діяльності. Але остерігайтеся надмірних старань, інакше можна заробити хронічну втому. У п'ятницю не варто переконувати в чомусь керівника, впевненого у своїй правоті. Це той випадок, коли промовчати краще з будь-якої точки зору.

Водолій

Настав час для планування та поступового втілення проектів у життя. Не обійдеться і без змін, адже реальність внесе свої поправки у ваші задуми. Поїздки та відрядження, якщо вони на вас чекають, пройдуть дуже вдало. Близькі зможуть допомогти у вирішенні деяких фінансових проблем, якщо ви тільки не відмовитеся.

Риби

Настає досить плідний тиждень. Спробуйте витратити всю накопичену енергію на вирішення нагальних справ. У вівторок ви зможете скласти безпрограшний план дій, якщо виникне необхідність. Якщо в середу вас що-небудь насторожить у взаєминах з колегами по роботі, варто коректно, але твердо прояснити ситуацію. У п'ятницю відпочиньте: не варто планувати серйозних справ на кінець тижня без крайньої необхідності.

ЗА ТЕМОЮ