реклама
ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 10-16 КВІТНЯ
10.04.2017
108

Порада на цей тиждень – прислухайтеся до порад оточуючих та рідних, оскільки вони можуть допомогти вирішити безліч проблем. Також необхідно економити кошти, не витрачати їх на всілякі дрібниці. Але в цілому тиждень буде сповнений радісними емоціями та сюрпризами.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Це тиждень для професіоналів своєї справи. Якщо в якійсь справі вам почне щастити, постарайтеся по максимуму скористатися нею. Якщо ж не відчуваєте потрібного тонусу, тоді не ризикуйте. З'ясовуючи особисті стосунки, не розпочинайте конфлікти. Те, що ви дізнаєтеся цього тижня, стане в нагоді вам через певний час. На вихідні – обмежень немає. Субота, неділя – відповідні дні для переїзду або початку ремонту. Сприятливі дні: 15, 16 квітня. Будьте уважні: 14.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Це один із тих тижнів, які змінюють не тільки хід поточних справ, але й долю. На вас очікує серйозна розмова із другою половинкою, яка так чи інакше буде пов'язана з грішми. Молодим Тельцям потрібно уважно вислуховувати всі поради, але не дозволяти тиснути на себе. У другій половині тижня в жодному разі не звалюйте на себе чужі проблеми. Якщо бажаєте щось повернути, то спробуйте в суботу. Сприятливі дні: 10 та 14. Будьте уважні: 16 квітня.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Саме час зайнятися тим, до чого довгий час не наважувалися приступити. Генеральне прибирання, позбавлення від зайвих речей, систематизація інформації на цьому тижні будуть для вас не тільки актом очищення, але й способом уникнути можливих небезпек. Молодим людям корисно прислухатися до поради батьків у неділю. Сприятливі дні: 10, 15 квітня. Будьте уважні: 12.

Рак (22 червня – 23 липня)

Ситуації цього тижня зажадають від вас віртуозності у вирішенні робочих питань. Принципова позиція на роботі допоможе вам врятувати ситуацію, але в особистому житті дійте м'яко та в обхід. У п'ятницю екстрим у будь-якому вигляді небезпечний. У вихідні дозвольте собі більше егоїзму, ніж зазвичай. Сприятливі дні: 13 та 16. Будьте уважні: 11 квітня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Цей тиждень стане періодом всіляких сюрпризів. Ви повинні обрати одну мету та одну справу, щоб не розплескати енергію та не допустити фатальної помилки. Основні події розгорнуться в п'ятницю. Коли щось саме йде в руки – це ваш шанс, але якщо справа або зустріч відкладаються – не пручайтеся. Сприятливі дні: 15, 16 квітня. Будьте уважні: 14.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Ваш знак знаходиться під сприятливим впливом Фортуни, незважаючи на загальний напружений фон подій. Уникайте на цьому тижні справ із чужими коштами, а великі придбання відкладіть на три тижні. Все інше ви зумієте повернути з вигодою для себе, а також зміцнити позиції, можливо навіть за рахунок чужих помилок. В особистому житті постарайтеся не мати секретів від партнера, і тим більше – не заводьте таємний роман. Сприятливі дні: 10 та 13. Будьте уважні: 12 квітня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Вирішуйте проблеми самотужки. Відносини з керівництвом, а у молодих Терезів – з батьками, роблять вашу позицію вразливою у питаннях коштів. Економити у квітні – правильне рішення. Близькі стосунки прямим чином залежать від налагодженості побуту. В кінці тижня ходіть в гості та запрошуйте їх до себе. Сприятливі дні: 15, 16 квітня. Будьте уважні: 11 та 14.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Вороги будуть стежити за вами, чекаючи помилки. Дві речі поставте на чільне місце – здоров'я і безперебійний хід справ. Всі дрібниці відкладіть до вихідних. У роботі вітаються раціональні пропозиції, нові ідеї, з якими відразу потрібно йти до керівників. А от в особистому житті події можуть бути несподіваними, але вдалими для вас. Сприятливі дні: 13 та 15. Будьте уважні: 12 квітня.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Гроші на цьому тижні не витрачайте, а заробляйте перевіреними способами. Ви будете задоволені або збентежені, дізнавшись щось надзвичайне, але не поспішайте приймати рішення до неділі. Якщо вам пропонують авантюрний проект, відразу відмовляйтеся. Сильний інтерес швидко зникне, а турботи залишаться. Вихідні будуть вдалими, присвятіть їх відпочинку. Сприятливі дні: 15, 16 квітня. Будьте уважні: 11.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Не задумуйте цього тижня жорсткі плани на майбутнє. Ретроградний Меркурій пригальмує все, що пов'язано з починаннями. Дім і родина підкинуть вам праці та занепокоєння, швидше за все, несподіваного характеру. Це час раптових візитів і поїздок. В середині тижня ви опинитеся між двох вогнів. Робіть вибір на користь нового, але постарайтеся заспокоїти тих, хто стурбований змінами. Сприятливі дні: 13 та 16. Будьте уважні: 11 квітня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Очікуйте на лавину інформації. Це може бути найважливіший тиждень в поточному році, коли зміняться плани або вам зроблять пропозицію, від якої не можна відмовитися. З середи до п'ятниці ви будете спостерігати за подіями в своєму оточенні, але будете не в силах вплинути на те, що відбувається. До вихідних ситуації стабілізуються. Головний захід тижня та поїздки плануйте на неділю. Сприятливі дні: 15, 16 квітня. Будьте уважні: 14.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Цього тижня ви знімете рожеві окуляри. Постарайтеся отримати користь із загострень та конфліктів, які виникають. Використовуйте це в бізнесі, а також у відносинах з рідними. Але в п'ятницю краще поступитися своїм амбіціям. Якщо діятимете мудро, то в неділю зможете зітхнути з полегшенням і відсвяткувати свій успіх. Сприятливі дні: 13 та 16. Будьте уважні: 15 квітня.
ЗА ТЕМОЮ