реклама
ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ ВІВТОРКА, 17 ЖОВТНЯ
17.10.2017
72

Коротко про головні новини та події вівторка, 17 жовтня, дивіться у програмі «Про головне».

Бориспільці продовжують боротися за аеропорт. Вчора, 16 жовтня, на Європейській площі зібралися борці за справедливість. На народне віче прийшло набагато більше містян ніж минулого разу, проте жодного представника летовища так і не було. Близько години містяни висловлювалися щодо наболілої ситуації та обговорювали шляхи вирішення проблеми. Деталі незабаром у сюжеті.

Викиди від вантажівок, які привозитимуть сміття до заводу, будуть більшими, ніж викиди від самого сміттєпереробного заводу. Таким його описують представники американської компанії «Континіум Енерджі Груп». Втім є й ті, хто ставить такі «оптимістичні прогнози» під сумнів. Аби дійти спільного бачення щодо майбутнього сміттєпереробного заводу відбулася зустріч представників американської та їхньої дочірньої компаній, міської влади, депутатів та представників районної ради.

Прикордонники продовжують виявляти підроблені документи, якими намагаються скористатись «шукачі кращого життя». Нещодавно в міжнародному аеропорту «Бориспіль» у громадянина Камеруну прикордонники виявили підроблені документи на тимчасове проживання в Іспанії.

Детальніше про головні події 17 жовтня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ