реклама
ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ ВІВТОРКА, 17 КВІТНЯ
17.04.2018
40

Коротко про головні новини та події вівторка, 17 квітня, дивіться у програмі «Про головне».

Вже третій рік поспіль у Борисполі відбувається особисто-командний чемпіонат з тенісу серед школярів. 7 команд виявило бажання помірятися силами в дводенних змаганнях. Отож, перше місце здобули учні Ліцею «Дизайн-освіта», друге здобула п’ятірка гравців ЗОШ № 3, а третє місце зайняли гравці Гімназії «Перспектива».

Протягом квітня у місті та Бориспільському районі триватиме місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів. Особи, які добровільно здадуть зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби в зазначений період звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а також мають можливість зареєструвати здану ними зброю на своє ім’я.

Загін територіальної оборони Борисполя оголошує набір групи новобранців-курсантів. Усіх бажаючих навчатимуть тактичній медицині та першій домедичній допомозі, основам володіння та безпечної поведінки зі зброєю (карабін , пістолет , рушниця), картографії та військовій топографії, основам тактичного радіо зв'язку, сучасному тактичному спорядженню та його використанню, основам самозахисту та рукопашного бою, основам права.

Детальніше про головні події 17 квітня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ