реклама
ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ ПОНЕДІЛКА, 23 ЖОВТНЯ
23.10.2017
76

Коротко про головні новини та події понеділка, 23 жовтня, дивіться у програмі «Про головне».

Нетверезий водій спричинив ДТП у Борисполі – виїхав на зустрічну смугу та врізався в автобус. На щастя, ніхто не постраждав.

Калина, вишиті рушники, цнота – ось одні з небагатьох символів українського селянства 19 століття. Принаймні такими їх вбачала тогочасна інтелігенція. Адже хто, як не прості мешканці сіл – приклад справжньої ідеальної української ідентичності. От тільки контрацепції, дошлюбних інтимних стосунків та зрад українці не цуралися. Завісу цієї утаємниченої частини життя селянства привідкриває книга Марка Грушевського та Зенона Кузелі «Дитина у звичаях та віруваннях українського народу», яку вперше видали у Львові у 20 столітті. Нині її перевидання презентували у Борисполі.

На перехресті вулиць Київський Шлях-Європейська патрульні помітили хлопця, який йшов проїжджою частиною. Він не реагував на зауваження. Згодом поліцейські з’ясували, що батько хлопця звертався до Павлоградського відділу поліції, що в Дніпропетровській області, аби повідомити, що син не виходить на зв’язок. Патрульні привезли хлопця до Управління патрульної поліції Борисполя та подбали про нього, доки не приїхали родичі.

Несправні світлофори. На цю проблему бориспільці скаржаться не вперше. А тут ще одна додалася – надмірний проїзд вантажівок через Бориспіль. Страшенні затори та забруднене повітря – ось їхні наслідки. Тож як бути далі? Шляхи вирішення шукали на нараді міського голови.

Детальніше про головні події 23 жовтня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ