реклама
ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ ЧЕТВЕРГА, 28 ВЕРЕСНЯ
29.09.2017
45

Коротко про головні новини та події четверга, 28 вересня, дивіться у програмі «Про головне».

10 років – саме стільки виповнилося міському центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. З нагоди ювілею на території закладу влаштували справжнісіньке гуляння. Варили куліш, лазили на скеледромі, каталися на велосипедах, власноруч плели вироби та головне – приймали святкові вітання.

Патрульні допомогли семирічній дитині, яка заблукала. Ніщо не віщувало біди. Хлопчик вийшов провести свого однокласника додому, а натомість сам заблукав. У цей час повз проїжджали патрульні. Вони звернули увагу на дитину, яка йшла по бордюру дуже близько до проїзної частини. Тож, інспектори вирішили поспілкуватися зі школярем, аби він перейшов на тротуар. Однак, коли поліцейські підійшли ближче, то помітили, що хлопчик заплаканий. Патрульні розпитали що трапилося так і дізналися, що він не може знайти вулицю, де проживає, але знає її назву. Поліцейські привезли дитину додому на вулицю Соборна.

28 вересня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Причиною зібрання стали масштабні вибухи в Одесі та на Вінниччині. Тож про те, в якому стані знаходяться об’єкти підвищеної небезпеки, чи забезпечені протипожежним обладнанням приміщення з масовим перебуванням людей на території міста дивіться згодом у відеосюжеті.

Щорічно на початку жовтня у понад 100 країнах світу відзначається день вчителя. Це професійне свято працівників сфери освіти – день, у який відзначають заслуги педагогів, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства. Цього року для бориспільських освітян з нагоди свята відбулися урочистості у культурно-розважальному комплексі «Бархат».

Детальніше про головні події 28 вересня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ