реклама
ФЕСТИВАЛЬ «КІНО ПРОТИ КОРУПЦІЇ» У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 4 ЖОВТНЯ
04.10.2017
65

Коротко про головні новини та події середи, 4 жовтня, дивіться у програмі «Про головне».

Сьогодні особистий прийом громадян відвідав киянин Олександр Петренко. Чоловік – директор організації «Щасливі люди України», яка влаштовує свята, екскурсії та нещодавно створила танцювальний цирк. 22 жовтня організація виступить із шоу програмою у бориспільському будинку культури.

В Україні вперше відбувається фестиваль «Кіно проти корупції». Розпочався він з 14 вересня у шести містах України. Бориспіль не виключення. До програми увійшли шість європейських фільмів, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Вже 5-го жовтня о 17-й годині у міській бібліотеці відбудеться безкоштовний показ фільму «Поза дитини».

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що мінімальна пенсія в Україні зросте. Верховна Рада проголосувала за пенсійну реформу, яка передбачає підвищення мінімальної пенсії в Україні. Гройсман запевнив, що ті українські пенсіонери, які ще донедавна отримували 949 гривень, з жовтня отримуватимуть – 1452 гривні.

7 жовтня Бориспіль відзначатиме День територіальної оборони. Біля озера в мікрорайоні УМБ-17 (вул. Михайла Калмикова) відбудеться безліч цікавих заходів.

Детальніше про головні події 4 жовтня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ