реклама
ЕКОЛОГІЧНЕ ЛИХО НА ВОДОЙМАХ БОРИСПОЛЯ ОБГОВОРИЛИ НА ЧЕРГОВІЙ НАРАДІ
16.03.2017
68

Більше чотирьохсот викликів надійшло на лінію 102 від бориспільців щодо екологічного лиха на Олесницькому озері. Жахливий сморід, мертва риба та інші тварини – мешканці запевняють, що воду отруїли. Виявлено мертву рибу й на озері в мікрорайоні УМБ-17. Щоб з’ясувати це питання на чергову нараду з керівниками основних служб Борисполя прийшли активісти та депутати міської ради. Також під час наради розглянули такі питання:
  • Поліцейські підсумували криміногенну обстановку за минулий тиждень. За інформацією патрульних Борисполя останнім часом збільшилася кількість випадків вживання алкогольних та наркотичних речовин неповнолітніми.
  • У рамках двомісячника благоустрою наразі виконується поточний ремонт асфальтного покриття по вулицях Київський Шлях, Володимира Момота, Польовій, Героїв Небесної Сотні та Глибоцькій. Окрім того заплановано проведення і капітального ремонту доріг.
  • Цього тижня своє професійне свято відзначатимуть працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У зв’язку з цим у п’ятницю, 17 березня, об 11 годині у будинку культури відбудеться концерт Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка.

Детальніше про питання, які розглянули під час чергової наради, дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ