реклама
ДВОХ КИЇВСЬКИХ ШКОЛЯРОК, ЯКІ ЗНИКЛИ ТРИ ДНІ ТОМУ, ЗНАЙШЛИ ПАТРУЛЬНІ БОРИСПОЛЯ. ФОТО
12.04.2018
206

Патрульні Борисполя виявили на автошляху Київ-Харків двох київських школярок, пошук яких тривав уже третій день. Інформація про двох дівчат, які покинули навчальний заклад, пішли в невідомому напрямку та не виходили на зв’язок із батьками, швидко поширилася мережею та в засобах масової інформації. Орієнтування також отримали бориспільські патрульні.

Сьогодні, близько полудня, на спецлінію 102 звернувся Анатолій Білик, який повідомив, що бачив двох неповнолітніх, схожих на тих, кого розшукують, на автошляху Київ-Харків.

Перевірити інформацію від небайдужого громадянина вирушив екіпаж патрульної поліції. Інспектори, які прибули за вказаною у зверненні адресою, виявили двох дівчат 11 та 12 років, які й справді пішли з дому декілька днів тому. Патрульні відвезли школярок на стаціонарний пост «Березань», що на 76 км автодороги Київ-Харків, та повідомили всі відповідні служби. Згодом рідні приїхали на місце та забрали дітей. Дівчата медичної допомоги не потребували. [gallery columns="1" size="large" link="file" ids="14002"]

За інформацією патрульної поліції Борисполя

ЗА ТЕМОЮ