реклама
НА КИЇВЩИНІ ДЕВ’ЯТЬОМ ВОЇНАМ-АФГАНЦЯМ ВРУЧИЛИ КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР
14.02.2017
179

У Київській обласній державній адміністрації вручили ордери на житло дев'ятьом воїнам-афганцям та учасникам АТО. До 28-ї річниці виведення військ із Афганістану голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом із першим заступником голови Київської обласної ради Володимиром Майбоженком вручили ордери на житло дев’ятьом воїнам-афганцям, двоє з яких – учасники Антитерористичної операції. Зокрема, ордер на квартиру було вручено синові Миколи Личака, учасника бойових дій в Афганістані та учасника АТО, добровольця батальйону «Айдар», котрий героїчно загинув на Луганщині. Олександр Горган подякував ветеранам Афганістану за їхній подвиг та активну участь в захисті України в зоні бойових дій на Сході
 «Київська обласна державна адміністрація, оголошуючи пріоритетом своєї діяльності національно-патріотичне виховання, у цьому році планує широкомасштабну програму, розгортання якої ми значною мірою плануємо опирати на ваші тверді плечі», – наголосив Олександр Горган.
Очільник Київщини також нагородив голову Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Івана Коваля відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «25 років незалежності України». Перед урочистим засіданням голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган разом із ветеранами Афганістану та їхніми рідними поклали квіти до пам’ятника воїнам України, полеглим в Афганістані.

Джерело: Бориспільська районна державна адміністрація

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ