реклама
ЧОЛОВІКУ, ЯКИЙ ЗАРІЗАВ ЖИТЕЛЬКУ БОРИСПОЛЯ, ЗАГРОЖУЄ ВІД 10 ДО 15 РОКІВ АБО ДОВІЧНЕ УВ’ЯЗНЕННЯ
26.07.2018
47

Бориспільською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно 27-річного молодика за п.п. 7, 13 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з хуліганських мотивів, вчиненого особою, яка раніше вчиняла умисне вбивство) та ч. 4. ст. 296 (хуліганство) КК України.

В листопаді 2017 року, молодик, який раніше вже був засуджений за умисне вбивство, побачив на вулиці незнайому жінку, у цей момент у чоловіка виник умисел на позбавлення життя перехожої. З цією метою зловмисник підбіг до жінки і наніс удар ножем у серце. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла втратила свідомість та згодом померла у лікарні.

У подальшому, зловмисник проник на територію одного з будинків у Бориспільському районі та почав чинити хуліганські дії, а саме пошкоджував автомобіль. Завдяки якісному процесуальному керівництву прокуратури Київської області особу зловмисника було встановлено та затримано. Відтепер обвинуваченому загрожує позбавлення волі строком від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

За інформацією прес-служби прокуратури Київської області

ЗА ТЕМОЮ