реклама
ЧЕРГОВИЙ ПІК КВАРТИРНИХ КРАДІЖОК У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 4 ГРУДНЯ
04.12.2017
62

Коротко про головні новини та події понеділка, 4 грудня, дивіться у програмі «Про головне».

Два дні у дитячо-юнацькій спортивній школі нашого міста тривали запеклі бої. Відкритий особистий чемпіонат Борисполя з боксу видався вельми гарячим. Змагалися близько 80 боксерів з понад 10 міст Київської області.

«До Міжнародного дня людей з інвалідністю! Творимо добро разом!» – під цим гаслом управління культури, спільно з Молодіжним парламентом другий рік поспіль організовує благодійну акцію «Світ для тебе». Цього разу кошти збирали на реабілітацію плавчині Ілони Скляр.

І знову квартирні крадіжки. У Борисполі після тимчасового затишшя активізувалися «домушники». З наявних записів камер відеоспостереженя зрозуміло – орудують у місті зловмисники кавказької національності.

Грудень – місяць насичений творчістю членів Асоціації учнівського самоврядування. «Ігробум», «Лялькова вистава для вихованців «Нашого дому», «Відкриття ялинки» та «Допоможи птахам» – ці та багато інших акцій планують втілити в життя учні міських шкіл. А обговорювали ідеї школярі сьогодні під час щомісячного засідання АУСУ.

Зовсім скоро у нашому місті визначатимуть найвродливішу дівчину на конкурсі «Міс Бориспіль 2017». Чотири роки дівчата з нетерпінням очікували на це дійство і от їхній зірковий час настав. Дев’ять конкурсанток понад два місяці безперервно тренувалися, аби вразити глядачів та головне журі. Наші журналісти поспілкувалися із претендентками на корону. Тож хто вони, кого вважають запеклою конкуренткою та навіщо їм корона – дивіться незабаром.

Детальніше про головні події 4 грудня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ