реклама
ЧЕМПІОНАТ МІСТА ЗІ СТРІЛЬБИ З ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 6 ГРУДНЯ
07.12.2017
66

Коротко про головні новини та події середи, 6 грудня, дивіться у програмі «Про головне».

Проінформований – означає озброєний! Саме таким гаслом керувалися ДСНСники, відвідуючи приватний сектор нашого міста. Вони проводили роз’яснювальні бесіди з мешканцями стосовно пожежної безпеки, роздавали листівки та перевіряли опалювальні прилади.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України відбувся чемпіонат міста зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед загальноосвітніх навчальних закладів.

На ринку «Зоряний» в одному з магазинів лікеро-горілчаних виробів патрульні відсторонили від роботи касира, який перебував на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння.

Автомобіль Audi A6 з непрацюючим заднім лівим покажчиком стопу патрульні зупинили на вулиці Київський Шлях близько 12-ї години. Перевіряючи документи на транспортний засіб, інспектори помітили, що в текст свідоцтва про реєстрацію вносилися змінили шляхом зняття захисних плівок. Інспектори перевірили автомобіль по базі й з’ясували, що бланк свідоцтва про реєстрацію раніше належав іншому авто та з березня 2016 року значиться як загублений. На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Бориспільського відділу поліції для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Відомо календарний план підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання 2018. Реєстрація стартуватиме 6 лютого та триватиме до 19 березня. Змінити реєстраційні дані можна буде до 2 квітня.

4-річний Кирило Григорів потребує термінової допомоги. У маленького бориспільця страшний діагноз – гострий лімфобластний лейкоз. Для одужання необхідна донорська кров 1-ї групи. Батьки вже не мають можливості самостійно зібрати кошти на потрібне лікування. Тож просять допомоги у небайдужих.

Детальніше про головні події 6 грудня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ