реклама
БУРХЛИВА СЕСІЯ У БОРИСПОЛІ: НОЧІВЛЯ ДЕПУТАТІВ У СЕСІЙНІЙ ЗАЛІ ТА ВІДСТАВКА ГОЛОВНОГО КОМУНАЛЬНИКА
29.03.2017
156

Вчора, 28 березня, розпочалося засідання сесії міської ради, яке завершили на першому ж питанні після оголошення перерви на невизначений термін.
Додамо, що за годину до початку засідання на площі перед міською радою зібрався натовп бориспільців. Секретар міськради звернувся з промовою до містян та запросив їх на засідання. Вони пройшли до зали та були присутні на сесії.

Засідання тривало в напруженні, не обійшлося й без сутичок

Бурхливе обговорення спричинило питання про обрання заступників міського голови, керуючого справами, керівників виконавчих органів та комунальних підприємств Бориспільської міської ради. Відзначимо, що у процесі дискусії до нього та до проекту рішення було внесено зміни. Проте до прийняття цього питання та питань про висловлення недовіри та визнання роботи першого заступника міського голови та начальника головного управління житлового-комунального господарства незадовільною так і не дійшли. Інші питання теж не розглянули.
Оголошення перерви не задовольнило деяких депутатів. Вони залишилися в залі засідань, наполягаючи на продовженні сесії. Депутати провели в міськраді всю ніч, переглядаючи кінофільми. А на ранок, 29 березня, на площі вже з'явилися намети окремих політичних сил.

Сесію таки продовжили у середу

Розпочали з другого питання. Перший заступник міського голови прозвітував про роботу. Після цього присутні в залі поставили запитання, на які Микола Корнійчук надав відповідь. Тож, у результаті голосування за питання про висловлення недовіри та визнання роботи першого заступника міського голови незадовільною не було прийнято. А от начальник головного управління житлового-комунального господарства Володимир Аврамчук пішов у відпустку з подальшим написанням заяви на звільнення за згодою сторін. Тож, питання про висловлення недовіри та визнання роботи незадовільною було знято з розгляду.

Деталі очікуйте незабаром у програмі «Сесія».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ