реклама
БУДІВНИЦТВО ОБ'ЇЗНОЇ ДОРОГИ НАВКОЛО БОРИСПОЛЯ ПЛАНУЮТЬ РОЗПОЧАТИ У 2020 РОЦІ
11.06.2018
288

«Укравтодор» планує побудувати об'їзну дорогу на чотири смуги навколо Борисполя. Будівництво планують розпочати у 2020 році. Передає «Економічна правда». Нова об’їзна дорога дозволить в 10 разів скоротити час проїзду транзитного автотранспорту. Наразі він їздить по вулиці Київський шлях, яка є основною транспортною артерією міста і одночасно частиною автомагістралі М-03 Київ - Харків - Довжанський.

«Не секрет, що місто страждає від транзитних автомобілів, які зараз проїжджають через його центр. Всього – понад 30 тисяч машин в день. Нова об'їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, але й істотно поліпшить екологічну ситуацію та зменшить кількість аварій. Я неодноразово проїжджав через Бориспіль, і знаю, що транзит може зайняти до 50-60 хвилин. Упевнений, що об'їзна навколо Борисполя істотно скоротить цей час і він становитиме не більше 5 хвилин», – заявив керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Точний маршрут об'їзної дороги навколо Борисполя ще не визначений – розглядається три можливих варіанти. Найбільш вірогідним є маршрут: після повороту на аеропорт Бориспіль на автомагістралі М-03 буде побудована естакада і 4 км нової дороги, яка з'єднається з трасою Р-03 (Бровари-Бориспіль). Потім існуючий відрізок дороги Р-03 розширять з двох до чотирьох смуг руху. У місці з'єднання доріг Р-03 і М-03 (перед селом Іванків) будуть облаштовані дворівневі розв'язки. [gallery columns="1" size="medium" link="file" ids="15217"] Відзначається, що техніко-економічного обґрунтування проекту будівництва ще немає. Зараз «Укравтодор» шукає консультантів для його підготовки.

«Ми плануємо підготувати техніко-економічне обґрунтування проекту. У нас є попередня домовленість зі Світовим банком про надання кредиту. У 2020 році ми зможемо почати будівництво і реконструкцію», – заявив радник глави «Укравтодору» Олександр Кава.

Джерело: «Економічна правда»

ЗА ТЕМОЮ