реклама
БОРОТЬБА З ТУБЕРКУЛЬОЗОМ У БОРИСПОЛІ: РАЙОННА ЛІКАРНЯ ПОТРЕБУЄ ПЕРЕСУВНИЙ ФЛЮОРОГРАФ
29.03.2017
414

У Бориспільському районі за минулий рік погіршилася епідеміологічна ситуація із захворювання на туберкульоз, тому керівник центральної районної лікарні Олександр Щур запропонував придбати пересувний флюорограф для вчасного виявлення туберкульозу.
«В Бориспільському районі за минулий рік та перший квартал 2017 року у порівнянні з попередніми роками погіршилася епідеміологічна ситуація з туберкульозу. Збільшилася захворюваність на активний туберкульоз та кількість рецидивів», — наголосив Олександр Павлович під час засідання колегії райдержадміністрації 27 березня.
Для порівняння. У 2016 році захворіла на туберкульоз 71 особа, у 2015-му — 63. У 2016 році померло від туберкульозу 6 хворих, у 2015-му — 5. У 2016 році позалегеневий туберкульоз був виявлений у 14 хворих, у 2015-му — у 6 хворих. Головний лікар запропонував вирішити проблему через придбання для району пересувного флюорографа, що дало б можливість провести повноцінне обстеження жителів усіх сіл за місцем проживання та своєчасно пролікувати хворих. За словами Олександра Щура, у Київській області буде реалізовуватись пілотний проект щодо нових схем лікування туберкульозу і Бориспільський район теж буде задіяний в цьому процесі. [gallery columns="1" link="file" size="large" ids="4791"]

Джерело: Бориспільська районна державна адміністрація

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ