реклама
ДО БОРИСПОЛЯ ЗАВІТАВ ПОЛКОВНИК ТА КАПЕЛАН ВПС США У ВІДСТАВЦІ РОБЕРТ ГІКС. ВІДЕО
Роман Шимко
18.10.2019
145

Доктор Роберт Гікс, полковник та капелан ВПС США у відставці, настільки був вражений подіями на Майдані, що почав щороку приїздити до України аби ділитись власним досвідом. Цього разу тренінг-семінар “Особливості надання соціальних послуг військовослужбовцям і ветеранам ВСУ" для психологів та соціальних працівників вдалося організувати і в Борисполі. Протягом заходу навчали особливостям роботи з АТОвцями під час надання будь-яких соціальних послуг, від психологічної допомоги до юридичного супроводу. Роберт Гікс розповідав про досвід Сполучених Штатів та давав цінні поради місцевим фахівцям.
Також організатори заходу Громадська організація “Зелена лампа” і Благодійний Фонд “Карітас - Київ” подарували міській бібліотеці комплекти видань, які містять рекомендації щодо поведінки в критичних ситуаціях та підтримки військовослужбовців на мирних територіях. Одну зі своїх книжок подарував і Роберт Гікс.
По завершенню тренінгу-семінару всі учасники отримали сертифікати про участь від благодійного фонду “Карітас - Київ” та Роберта Гікса, які можна прирівняти до сертифікатів про підвищення кваліфікації.

ВІДЕО

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ