реклама
БОРИСПІЛЬСЬКУ «ШВИДКУ» ПРИЄДНАЛИ ДО ЄДИНОЇ ДИСПЕТЧЕРСЬКОЇ СЛУЖБИ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Роман Шимко
10.06.2018
686

Бориспільська філія екстренної медичної допомоги починаючи з 7 червня приєднана до єдиної диспетчерської служби екстреної медичної допомоги в Київській області. Відтепер збір та обробка всіх викликів на лінію 103 від мешканців міста Бориспіль та Бориспільського району стають централізованими для Київської області і надходять на базу єдиної диспетчерської, що розташована в м. Біла Церква.
«Побоювань щодо цього не має бути, адже нова централізована диспетчерська працюватиме не гірше за колишню стару. Наші бригади завжди на зв’язку. Кожна з них має робочий мобільний телефон та планшет для прийому викликів, які стали задіяними під час приєднання до єдиної диспетчерської служби», — пояснив Олександр Резембовський, головний лікар філії «Бориспільської станції екстреної медичної допомоги» в інтерв'ю газеті «ВІСТІ».

Також повідомляється, що виїзд бригади екстреної допомоги відбуватиметься лише за конкретних випадків.

До категорії екстрених випадків належать звернення стосовно пацієнта, який перебуває у невідкладному стані, що супроводжується втратою свідомості, судомами, раптовим розладом дихання, раптовим болем у ділянці серця, блювотою кров’ю, гострим болем у черевній порожнині, зовнішньою кровотечею, ознаками гострих інфекційних захворювань, гострими психічними розладами, що загрожують життю і здоров’ю пацієнта та/або інших осіб. А також у стані, зумовленому усіма видами травм (поранення, переломи, вивихи, опіки, важкі забої, травми голови), ураженням електричним струмом, блискавкою, тепловими ударами, переохолодженням, асфіксією всіх видів (утоплення, потрапляння сторонніх предметів у дихальні шляхи), ушкодженнями різної етіології під час надзвичайних ситуацій (дорожньо-транспортні пригоди, аварії на виробництві, стихійні лиха тощо), отруєннями, укусами тварин, змій, павуків та комах тощо, порушенням нормального перебігу вагітності (передчасні пологи, кровотеча тощо). До категорії екстрених також належать звернення медпрацівників щодо транспортування пацієнтів, які перебувають у стані, що потребує обов’язкового медичного супроводження та термінової госпіталізації до стаціонарних закладів охорони здоров’я.
Нормативи прибуття бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги на місце події за зверненнями, що належать до категорії екстрених, по місту — 10 хв., у населених пунктах поза межами міста — 20 хв. з моменту надходження звернення до диспетчера оперативно-диспетчерської служби центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Джерело i-visti.com

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ