реклама
БОРИСПІЛЬСЬКІ ПЕРЕВІЗНИКИ ПОВІДОМИЛИ, КОЛИ ВІДНОВЛЯТЬСЯ МАРШРУТИ
Бориспільські перевізники повідомили, коли відновляться маршрути
Роман Шимко
19.05.2020
1174

Жителі Борисполя чекають відновлення руху автобусів до столиці. Міністерство інфраструктури України оприлюднило графік відновлення транспортного сполучення, в якому анонсовано відновлення міських та приміських перевезень з 22 травня. Чи варто сподіватися на рух автобусів із 22 травня, дізнавалися у перевізників Борисполя.

АТАСС-Бориспіль

Сергій Пасько, директор ПрАТ «АТАСС-Бориспіль»:

«Про відновлення сполучення між Борисполем та Києвом говорити рано. Розповсюджений графік — приблизний. Засідання уряду відбудеться 20 травня, і тоді можна говорити про чіткий план. Крім того, відновлення роботи підприємства покладається на розсуд керівника. У нинішніх умовах воно є недоцільним.

По-перше, досі закриті багато підприємств, не працюють школи та виші, закриті метро, аеропорт, то кого і куди возити?

По-друге, якщо запровадять обмеження щодо кількості пасажирів, то матимемо напівпорожні салони й величезні збитки.

По-третє, згідно з законодавством України, нашу роботу припинили на 100%, але навіть на 1% не дали ніяких знижок — податкових канікул чи відтермінування платежів, кредитів тощо. Нікого не цікавить, як та звідки транспортне підприємство, що не працює, має віднайти кошти.

По-четверте, з’явилися нелегальні перевезення. За час вимушеного простою громадського транспорту цей сектор перевезень зріс, тому відновити звичайний пасажиропотік буде складно».

Довідка | ПрАТ «АТАСС-Бориспіль» обслуговує маршрути 2, 14, 316, 322, 751, Сошників - Старе - Головурів.
 

«Автосервіс»

Місцевий перевізник ТОВ «Автосервіс» підтвердив інформацію про відновлення перевезень із 22 травня.

За словами представника компанії, на роботу вийдуть всі маршрути, в тому числі № 317 (Бориспіль — метро «Харківська», Київ). Однак зазнає змін графік руху — інтервал між автобусами збільшиться.

Довідка | ТОВ «Автосервіс» обслуговує маршрути № 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14а, 18, 23, 317, 324, 330 К, 753.

Джерело: i-visti.com

#НОВИНИ