реклама
БОРИСПІЛЕЦЬ ЄВГЕНІЙ БИКОВ – ПРИЗЕР КУБКУ УКРАЇНИ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ. ФОТО
14.04.2017
200

Нещодавно у спортивному комплексі Київського національного медичного університету ім. Богомольця відбувся відкритий Кубок України з гирьового спорту. Участь у турнірі взяло близько 60 атлетів з 12 областей України.
Змагання присвятили пам’яті Є.Ф. Гарнич-Гарницького. Він заснував гирьовий спорт в Україні на початку минулого століття. Перша секція була створена саме у стінах Київського національного медичного університету. Гарнич-Гарницький працював у закладі на професорській посаді і мав звання доктора медичних наук.
Ініціатор проведення змагань – голова федерації гирьового спорту України, голова Всесвітньої Федерації гирьового спорту – Щербина Юрій Володимирович. Активну участь в організації форуму найсильніших гирьовиків України взяв також голова федерації гирьового спорту Київської області – Биков Євгеній Юрійович. Він же був і учасником цих змагань у найпрестижнішій ваговій категорії (+ 90 кг) серед ветеранів. Євгеній виборов бронзову нагороду, показавши результат 129 ривків у сумі лівою та правою руками (вага гирі – 32 кг). Щиро вітаємо нашого земляка з черговим успіхом на всеукраїнському спортивному олімпі! [gallery link="file" size="medium" ids="5409,5408,5407"]

Джерело: Бориспільський міський центр спорту та ФЗН

ЗА ТЕМОЮ