реклама
АКТИВНА ПІДГОТОВКА ДО ЗАПУСКУ АКАДЕМІЧНОГО ЛІЦЕЮ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 10 СІЧНЯ
Активна підготовка до запуску академічного ліцею та інші головні новини Борисполя, 10 січня
10.01.2019
20

Коротко про головні новини та події четверга, 10 січня, дивіться у програмі «Про головне».

Ігор Шевченко – перший зареєстрований кандидат на пост президента України із Броварів. Ще є можливість зареєструватися усім охочим до 3 лютого.

Бориспіль активно готується до запуску нового академічного ліцею. Наразі там тривають підготовчі роботи, також відбувся майстер-клас щодо запуску харчоблоку. 14 січня планується відкрити двері для школярів та розпочати навчальний процес.

Близько 165 тисяч осіб захворіло на грип протягом минулого тижня. 57% з них – діти до 17 років. Хочемо зазначити, що епідемічні пороги перевищено у двох областях: Київській та Житомирській.

Із давніх-давен наші предки визначали, яким буде рік за різними прикметами. Отож, за погодою січня можна зрозуміти яким буде літо.

Із нагоди відзначення 180-ї річниці від Дня народження Павла Чубинського у Борисполі відбудеться низка заходів. Перша з яких – 11 січня. Цього дня в міському будинку культури відбудеться ІІІ обласний фестиваль різдвяних обрядодійств, а також виставки народної іграшки, забавки, новорічної прикраси. Тож запрошуємо всіх бажаючих! Початок о 10:00.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 10 січня дивіться у програмі «Про головне».

#НОВИНИ