ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 24-30 ЛИПНЯ
24.07.2017
103

Не забувайте піклуватися про своє здоров’я. Активність в цьому допоможе. Також слідкуйте, які продукти вживаєте, оскільки не всі вони є корисними.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У понеділок ваш енергетичний, інтелектуальний та інтимний потенціал буде на підйомі. Рішучості вистачить на будь-яку дію, навіть ту, що постійно відкладалася. У середу та четвер гарний час для дрібних справ, систематизації інформації та речей. Уважно слідкуйте за своїм здоров'ям, адже незаплановані витрати зараз ні до чого. У неділю відбудеться те, що мало статися вже давно. Сприятливі дні: 24 та 30. Будьте уважні: 29 липня.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Тиждень вдалий для домашнього дизайну, оновлення інтер'єру, сімейних заходів і свят. У понеділок можна придбати новий одяг, взуття, ювелірні вироби та предмети мистецтва. Блискуче впораєтеся із купою дрібних справ у середу та четвер. Але в стосунках проявите прискіпливість до несуттєвих промахів. Якщо вам потрібен вдалий момент для початку нової справи –використовуйте ранок неділі. Сприятливі дні: 25, 30 липня. Будьте уважні: 24.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Початок тижня є вдалим для оформлення документів, оплати навчання, короткої поїздки, з якою пов'язані особливі очікування. У вівторок в першій половині дня вдалий час для шопінгу, відвідування салону краси. Потребуватимуть підвищеної уваги люди похилого віку та діти, проте від застосування нових ліків у середу слід утриматися. Вихідні проведіть з користю. Головне - не сидіти вдома. Сприятливі дні: 25 та 28. Будьте уважні: 26 липня.

Рак (22 червня – 23 липня)

Прекрасний час для здійснення запланованих справ – понеділок, віторок, середа. Ваш фізичний тонус поєднуватиметься із високою інтелектуальною активністю. Не виключені потужні спалахи агресії, якщо хтось зазіхне на вашу власність. Тема грошей є небезпечною для обговорень. Вихідні присвятіть подорожі, але вдень. В темну пору остерігайтеся несподіванок на дорозі. Сприятливі дні: 24, 25 липня. Будьте уважні: 26.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Ваш артистизм проявиться не тільки в творчості, а й ділових відносинах. Ви будете неперевершені, але неприємності всеодно можуть спіткати в будь-яку хвилину. Прекрасний день для презентації, участі в конкурсі – понеділок. А от у середу необхідно буду обережним – є ризик фатальної помилки. Турбота рідних додасть відчуття впевненості в завтрашньому дні. Сприятливі дні: 24 та 30. Будьте уважні: 27 липня.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Сильний інтерес до чогось або ж когось проявиться на цьому тижні. Вам захочеться зануритися з головою у нове захоплення. В середині тижня уникайте підступності людей, які оточують вас. Перша половина дня неділі сприятлива для сімейного заходу. Сприятливі дні: 25, 30 липня. Будьте уважні: 26.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ситуації будуть супроводжуватися суперечками, конфліктами, і можливо, розірванням зв'язків та домовленостей. Дружба під загрозою, якщо ви будете до останнього стояти на своєму. Одночасно це прекрасний тиждень для романтичного знайомства та захопленості новою справою. Головне –розставити пріоритети та чітко їх дотримуватися. Вибір потрібно робити швидко. Сприятливі дні: 28 та 29. Будьте уважні: 27 липня.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Очікуйте на великий виграш, трофей, отримання цінної речі. Остерігайтеся некомпетентності інших людей – це для вас небезпечно. Також існує загроза зіпсувати здоров’я простроченими продуктами, алкоголем. У вихідні заручіться підтримкою старших, тоді у вашому житті запанує рівновага. Сприятливі дні: 28, 30 липня. Будьте уважні: 25.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Понеділок – вдалий день для тих, хто відправитися в далеку дорогу або приступить до навчання. Нове знайомство обіцяє довге та цікаве партнерство. Слід повірити у прикмети та стежити за ними у середу. У сні ви можете побачити підказки чи застереження. Розпочати нову справу, взяти участь в конкурсі, зробити велику покупку можна в п’ятницю. Сприятливі дні: 24 та 25. Будьте уважні: 26 липня.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Цей тиждень обіцяє великий успіх, але можливі неприємності, підкрадаються несподівано. Можливе погіршення самопочуття. Сердечники повинні поберегтися в понеділок. А от в середині тижня монотонна робота заспокоїть ваші нерви. Вихідні – відмінні дні для нових знайомств, активного відпочинку та спорту. Сприятливі дні: 25, 30 липня. Будьте уважні: 24.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не вступайте в сутички, адже є великий ризик програти. Однак якщо поступитися – можете теж пошкодувати. Для вас краще впливати на ситуації непомітно. У середу остерігайтеся мати справу з чужими грішми; не беріть кредити. Велика ймовірність вдалого збігу обставин наприкінці тижня. Щоб досягти максимального успіху необхідно проявити активність. Сприятливі дні: 28 та 29. Будьте уважні: 30 липня.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Угоди, укладені в понеділок, обіцяють бути прибутковими. Вдалий час для здачі документів на оформлення власності, спадщини, взяття кредиту – перша половина дня вівторка. Всі ситуації обговорюйте з партнерами, запобігаючи появі прихованих проблем. Пам'ятайте – коли все добре, можна спіткнутися на рівному місці. Остерігайтеся уявних друзів, а також небезпечних для здоров'я заходів. Сприятливі дні: 24, 30 липня. Будьте уважні: 26.
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ