реклама
49 АПТЕК БОРИСПОЛЯ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»
26.05.2017
243

На черговому засіданні громадської ради обговорили ряд важливих питань, що стосуються реклами та медичної сфери у Борисполі. Під час засідання розглянули такі питання:
  • Головний спеціаліст відділу з контролю за благоустроєм міста Микола Терещенко розповів про виконану роботу щодо контролю та запобігання розміщення рекламної інформації поза об’єктами зовнішньої реклами та визначеними місцями.
  • Голова громадського об’єднання «Зодчий» Борис Шапіро порушив проблему незаконного будівництва тераси в центрі міста та зазначив, що до сьогодні питання не вирішено.
  • Наступне питання порядку денного – стан медичного обслуговування населення та впровадження медичної реформи в місті. Головний лікар Бориспільської ЦРЛ Олександр Щур прозвітував про допомогу, яку надають у Борисполі та про медичну реформу. Олександр Щур повідомив, що місто та Бориспільський район 100% забезпечені інсуліном.
  • Щодо впровадження урядової програми «Доступні ліки» доповів головний лікар Бориспільського центру первинної медико-санітарної допомоги Денис Хурса. Він зазначив, що 49 аптек міста беруть участь у цій програмі, а загалом в Україні їх близько 2000 тис.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ