реклама
16 ТА 17 ТРАВНЯ У БОРИСПОЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ ХЛОРУВАННЯ ВОДОПРОВІДНИХ МЕРЕЖ. ВІДЕО
14.05.2019
354

На плановій нараді керівників основних служб міста обговорили заходи, які відбулися минулого тижня. Насамперед зосередили увагу на вшануванні загиблих під час Другої світової війни 8 травня. Окрім цього, міський голова подякував усім, хто долучився до організації заходів 9 травня. 8 та 9 травня патрульна поліція забезпечувала громадський порядок. Тяжких правопорушень не було виявлено. Під час засідання також розглянули такі питання:

Минулого тижня поліціянти зафіксовували 519 адміністративних правопорушень. З них близько 100 стосуються не виконання вимог дорожнього знаку на перехресті вулиць Київський Шлях – Броварська.

Своєю чергою секретар міської ради Ярослав Годунок порушив питання графіті з посиланням на сайт купівлі наркотичних речовин. Більшість будівель та зупинок громадського транспорту ними розфарбовані.

До міського голови надійшла скарга від мешканців мікрорайону Промінь, про те що залізничний переїзд інколи перекривають на довгий час і вони змушені перелазити через потяги, аби дістатися іншої сторони.

Із 16 по 17 травня відбуватиметься очистка та хлорування резервуарів водозабірних вузлів міського водогону. Тому в ці дні водопостачання буде відсутнє, необхідно зробити запас води.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ