Зняття з посади секретаря та голови регламентної комісії – топ-питання сесійного засідання

Пленарне засідання 46-ї сесії міської ради відбулося 18 жовтня. Його розпочали із промови директора реабілітаційної установи «Наш дім».

Надія Литвиненко подякувала депутатам, виконкому та волонтерам за сприяння розвитку установи. Також пані Надія вручила подяки благодійним фондам.

Під час засідання розглянули такі питання:

Обговорили внесення змін до бюджету Борисполя на 2018 рік. Зокрема, секретар міської ради запропонував виділити півмільйона гривень на матеріальну допомогу.

Депутати проголосували позитивно щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей загиблих воїнів АТО у закладах загальної середньої освіти.

Обговорили питання про припинення договору оренди землі, укладеним між міською радою та товариством «Бориспільміськбуд» на ділянку площею майже 1,5 га під будівництво житлово-офісного комплексу, що на вул. Київський Шлях, 95. Мова йде про так званий «Кінг-Конг».

Наступне питання порядку денного – надання дозволу товариству «АЛЬТА-ГРАД» на розробку технічної документації для будівництва багатоповерхівки. Будинок планують зводити на вул. Бежівка, 14.

Депутати голосували за відкликання членів виконкому Людмили Петрик та Бориса Шапіро двома окремими рішеннями. У результаті обидва підтримали.

Наступне додаткове питання «Про розгляд заяви депутатів міської ради про заміну голови регламентної комісії Ігоря Левітаса». У сесійній залі облаштували кабінку. Відбулося таємне голосування. В результаті рішення підтримали.

За пропозицією Дмитра Гопанчука новим головою регламентної комісії став Рустам Хамракулов.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *