Зарплата для комунальних підприємств Борисполя може зрости до шести тисяч гривень

Пленарне засідання 26-ї сесії міської ради розпочалося з оголошення. Військовий комісар повідомив про розроблення цільової програми мобілізаційної підготовки. Головна мета якої – посилити захист території держави у складний період та воєнний час.

Депутати ще не встигли розглянути жодного питання порядку денного, як у сесійній залі розгорілася сутичка. Чиновники вимагали зняти свого колегу Ігора Левітаса з посади голови комісії з питань регламенту та депутатської етики, яка контролює виконання рішень ради, їх законності та правопорядку. Буцімто Ігор Маркович причетний до зникнення декількох питань з порядку денного, які були у списку на минулій сесії.

Ігор Левітас у свою чергу повністю заперечував причетність до даної події.

Заспокоївшись, депутати врешті-решт зареєструвались та у кількості 27 осіб розпочали голосування. Понад 100 питань розглянули ще до оголошення обідньої перерви, серед яких:

  • Приємним сюрпризом стало те, що майже одноголосно підтримали рішення про будівництво сміттєпереробного заводу на території Бориспільського району.
  • Ухвалили Бориспільську міськрайонну програму – забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2017 рік.
  • Омріяне підвищення заробітної плати скоро стане реальністю для декількох комунальних підприємств Борисполя. Зарплата може зрости майже до шести тисяч гривень.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *