Виділення ділянок під гаражі у Борисполі викликало активну дискусію на сесійному засіданні

На позачерговій сесії здебільшого обговорювали земельні питання.

Хоча були ще додаткові. Перше з яких стосувалося надання матеріальної допомоги на лікування бориспільця у сумі 50 тисяч гривень. Депутати підтримали це рішення.

Після чого секретар міської ради Ярослав Годунок порушив питання користування міським мамографом. Він наголосив, що умови – рівні, як для мешканців міста, так і району.

Далі розпочали обговорення питань із порядку денного, на які було накладено вето міського голови. Вони стосувалися надання дозволу на розробку проектів землеустрою 13-ом бориспільцям. Щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів на вул. Франка.

Однак перед голосуванням депутати висловили свої думки щодо цих питань. Олег Верес вважає, що вони суперечать законодавству, адже в генеральному плані ця зона призначена для земельних насаджень.

Міський голова Анатолій Федорчук також повідомив, що вето на ці питання він наклав керуючись генеральним планом.

Окрім цього, на позачергову сесію завітали мешканці міста. Вони переймаються, що після виділення земельних ділянок для будівництва гаражів там побудують інші споруди. Також бориспільці стурбовані, чому їм відмовили у наданні земельної ділянки на вул. Франка, аргументуючи це зеленою зоною, а от гаражі хочуть побудувати.

Після обговорення земельних питань, депутати проголосували. Усі тринадцять рішень (про надання дозволу розробки проектів землеустрою для подальшого там будівництва гаражів на вул. Франка) набрали достатньої кількості голосів.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *