У Борисполі відбувся звіт міського голови за виконану роботу протягом 2018 року

27 лютого відбувся звіт міського голови за виконану роботу протягом 2018-го. Першу частину відеоматеріалу дивіться за посиланням.

Наразі у місті функціонує 12 садочків, 9 шкіл, 4 заклади позашкілля, 6 приватних закладів, а також інклюзивно-ресурсний центр.

За 2018 рік на освіту було використано майже 235 млн грн. З них понад 21 млн на обладнання. Також виконано поточні ремонти закладів освіти на більш ніж 8 млн грн.

Завдяки енергозбереженню витрачатиметься менше коштів, які в подальшому можна спрямувати для інших нагальних цілей.

Окрім цього тривають роботи по утепленню садочків і шкіл міста. Всі вони на стадії завершення.

Триває будівництво нового дитячого садочку по вул. Володимира Момота, 46 А. Він розрахований на 165 місць, а вартість будівництва складає 51 млн грн. Також завершили проект реконструкції із добудовою п’ятої школи. Вартість якого 220 млн грн.

2018-го ввели в експлуатацію футбольні поля зі штучним покриттям та тренажерні майданчики у третій, шостій, сьомій та восьмій школах.

Також міський голова підняв тему охорони здоров’я. Минулого року було створено чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Для їх облаштування придбали обладнання та виконали ремонти на суму близько 22 млн грн.

Також планують розпочати будівництво лікувального корпусу Бориспільської багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування та створити Центр жіночого здоров’я.

Детальніше дивіться у програмі «Тема тижня».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *