Топінг дерев у Борисполі заборонили – депутати встановили мораторій на сесійному засіданні

58 сесія міської ради відбулася 25 червня.

Під час засідання активні бориспільці підняли питання топінгу дерев. На засіданні виконавчого комітету це рішення не набрало достатньої кількості голосів, адже виникли питання стосовно одного із пунктів положення.

Мешканець міста Дмитро Футорний, який і створив відповідну петицію, зазначив, що мораторій поширюватиметься саме на омолоджувальне обрізання дерев у Борисполі. Тобто коли від нього залишається тільки один стовбур. Далі він передав слово фахівцю стосовно цього питання. Пані Оксана детально розповіла про шкідливість топінгу дерев, на прикладі інших країн світу, де встановлено на це мораторій.

Депутати прослухали інформацію на додали це питання до порядку денного. Розпочали голосування із додаткових питань. Перше з яких стосувався заборони топінгу дерев у Борисполі. Питання набрало достатню кількість голосів.

Окрім цього на сесії підтримали зміни до рішень міської ради «Про бюджет Борисполя на 2019 рік», а також соціально-економічного та культурного розвитку міста до кінця поточного року.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *