Топ-новини Борисполя за минулий тиждень

Коротко про головні новини та події Борисполя за минулий тиждень.

Чемпіонат з гирьового спорту нещодавно відбувся у Борисполі. Ніяких вікових та статевих обмежень. Чоловіки юнаки, жінки та дівчата – участь взяли як новачки, так і досвідчені спортсмени.

Поки бориспільці ніжилися у ліжку недільного ранку, команди футбольного клубу «Фаворит» двічі виходили на поле до суперників із білоцерківської команди «Зміна». Було все – тріумф, травми та розпач. Детальніше дивіться в окремому матеріалі.

«Доступні ліки» не такі вже й доступні: у Борисполі не вистачає коштів на інсулін для хворих. Про це стало відомо під час планової наради міського голови.

Кожній бориспільській школі по спортивному майданчику! На подвір’ях усіх освітніх закладів з’явилося по три тенісних столи. Вони покриті спеціальною порошковою фарбою та вологостійкою фанерою.

Цього вівторка учасники антитерористичної операції зустрілися із ректором Бориспільського муніципального інституту МАУП. Військовослужбовцям запропонували безкоштовне навчання у виші.

Утеплення або ж заміна вікон та дверей –з такою пропозицією до бориспільців почали навідуватися небажані гості. Чи то працівники Бориспільтепломережі чи шахраї – незрозуміло. Втім сполишилися містяни не на жарт. То хто ж вони ці гості – дізнавайтеся в окремому сюжеті.

Молодому подружжю лікарів, направлених на роботу до Борисполя, ніде жити. Тож у пошукай бодай якогось соціального житла Святослав Косач разом з дружиною навідався на особистий прийом громадян.

Цієї середи членам громадської ради подали основні відомості нового освітянського закону, а також розповіли детальніше про «нову українську школу».

Свято професій, талантів, кмітливості та винахідливості підготували бориспільські школярі. Мова йде про щорічний конкурс «Обери майбутнє». Цього року участь взяли усі навчальні заклади, а обрані ними професії були неординарними. Хто ж здобув перемогу та хто зовсім скоро представлятиме наше місто у півфіналі конкурсу – дивіться у сюжеті.

Щороку на дитячих майданчиках травмується більше тисячі дітей. А чи стосується це Борисполя? Нещодавно на ігровому комплексі, що на Головатого, травмувався хлопчик. Та чи винна в цьому компанія-виробник дитячих майданчиків? Дивіться в окремому матеріалі.

Виявляється найменші учні ліцею обожнюють читати, та вже знайомі із творами сучасних дитячих письменників, таких як: Іван Андрусяк, Олег Чаклун та Сашко Дерманський. Тож реакція на візит казкарів до їхніх класів була мегапозитивною. Для учнів 1-3-х класів письменники відносно молодого видавництва «Фонтан казок» презентували свої найновіші дитячі видання.

Отаманщина – це не анархія, отаман – найшанованіша людина українського села, а колективізація – слово позитивне. Ось декілька тез з лекції відомого українського письменника та президента історичного клубу «Холодний Яр» Романа Коваля, яку він провів для школярів Борисполя.

Благоустрій територій, нові проекти та й інколи невдачі. Три роки тому ви активно слідкували за роботою депутатів міської ради у випусках програми «Депутатський округ». Нині проект повертається. Наші журналісти пройшлися вулицями 32-го виборчого округу та поспілкувалися із радикалом Вячеславом Деркачем. Які проблеми спіткали депутата на окрузі, які плани вдалося втілити у життя та ще багато іншого дивіться незабаром у програмі «Депутатський округ».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *