Тарифи на проїзд у Борисполі скасувати не вдалося – більшість депутатів не підтримали рішення

Пленарне засідання 43-ї сесії міської ради розпочали з привітання. Нещодавно команди громадських організацій та політичних партій взяли участь у змаганнях із плавання. Переможців нагородили грамотами та кубками.

Також перед початком сесії депутати внесли до порядку денного додаткові питання. Зокрема Олег Верес вніс 4. Вони стосувалися скасування нових тарифів на проїзд у міському транспорті.

Обговорення встановлених тарифів на проїзд тривало досить довго. У результаті всі чотири рішення про скасування тарифів на проїзд по місту та до аеропорту не набрали достатньої кількості голосів. Тож ціни залишаються такими ж, а саме – 6 та 8 гривень.

Наступне питання – надання дозволу головному управлінню ЖКГ на продовження договору оренди з Бориспільською ЦРЛ. Мова йде про майно комунальної власності на Сергія Камінського, 6. Там проводять медогляди допризовників, призовників та інших категорій населення.

Також депутати затвердили міську програму забезпечення інсуліном хворих на діабет на 2018 рік та програму підтримки громадських ініціатив. А також надали управлінню містобудування дозвіл на розробку Генерального плану Борисполя.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *