Спортмайданчик та паркан стали яблуком розбрату між бориспільцями та забудовником багатоповерхівки

Між мешканцями багатоповерхівки у Борисполі, ЖЕКом та забудовником виник конфлікт через паркан та спортивний майданчик.

Бориспільці вирішили облаштувати зазначені об’єкти на Головатого, 20. Проте за їхніми словами будівельникам заважає працювати компанія БМУ-53. А все тому, що організація досі орендує прибудинкову територію, хоча будинок здано в експлуатацію ще 5 років тому. Ситуація мешканців категорично не влаштовує. Тому із проблемою вони звернулися до депутатів на пленарному засіданні 35-їсесії міської ради, яке відбулося 16 листопада.

Під час засідання також розглянули такі питання:

Депутати підтримали створення на Лютневій, 12 комунального некомерційного підприємства «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Секретар міської ради Ярослав Годунок вирішив достроково припинити свої повноваження. Відповідне рішення він підготував для розгляду на пленарному засіданні. Колеги Ярослава Миколайовича висловилися стосовно заявленого досить емоційно. Врешті рішення депутати не підтримали.

Така заява була не остання. Припинити повноваження також вирішив депутат Рустам Хамракулов. Рішення депутати також не підтримали.

Народні обранці розглянули питання про взяття зобов’язань міською радою на погашення кредиту Бориспільводоканалу.

Депутат міської ради Олександр Дудченко запропонував запровадити у Борисполі картку мешканця міста. На його думку, таким чином кошти використовуватимуться раціональніше.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *