Секретаря міської ради хочуть відкликати з посади – 13 депутатів підписали заяву

Пленарне засідання 47-ї сесії міської ради відбулося 20 листопада. Його розпочали зі звернення київського літератора. Василь Василик презентував присутнім сатиричну книгу для воїнів, які обороняють східні кордони України.

Під час засідання також розглянули такі питання:

Юні хортингісти привезли до Борисполя чимало нагород з чемпіонату Європи. Бориспільці вибороли 10 призових місць.

До міського голови звернувся мешканець вулиці Європейська. Чоловік обурений тим, що ділянка від будинку №32 досі не заасфальтована.

Народні обранці обговорили питання щодо проведення експертної грошової оцінки землі, яка перебуває у користуванні «Бісквітного комплексу «Рошен».

Крім того під час сесії депутати проголосували позитивно за прийняття до комунальної власності територіальної громади міста двох об’єктів. Перший – «Будівництво фабрики по виробництву виробів з борошна», що на вул. Привокзальна, 82 від «Бісквітного комплексу «Рошен» та «Реконструкцію газової котельні», що на Привокзальній, 2-Г від товариства «МК».

Під час засідання 47-ї сесії міської ради народні обранці розглянули і додаткові питання. Серед них заява внесена Юрієм Адамовським про відкликання Ярослава Годунка з посади секретаря міської ради. Її підписали 13 депутатів.

Детальніше дивіться у програмі «Сесія».


Підписуйся на новини Борисполя! 


Коментарі

Зареєструйтеся 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *